کد خبر: 502999 A

رییس هیات مدیره شهرک های استان خبر داد:

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان از ارائه خدمات به حوزه کارگری شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا به نقل از  روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: این خدمات در راستای اجرائی نمودن تفاهم نامه فی ما بین معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ارایه خواهد شد.

به گفته وی برای اجرایی کردن این تفاهم نامه تاکنون جلساتی با حضور نمایندگان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و این شرکت در جهت ارائه خدمات به کارگران مشغول به کار در شهرکهای استان برگزارو ظرفیت و توانایی دو دستگاه برای ارائه خدمات به حوزه کارگری شهرکهای صنعتی استان مورد بررسی و سنجش قرار گرفت.

رازینی  افزود: این شرکت در گام نخست امکانات و زیرساخت های شهرکها و نواحی صنعتی و همچنین واحدهای صنعتی فعالی که پتانسیل ارائه خدمات از طرف دو دستگاه را دارا هستند، را به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان معرفی نمود.

وی گفت: نمایندگان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از ساختمان کسب و کار، مرکز فنی و حرفه ای و زمین های خدماتی موجود در  شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد بازدید  کردند.

وی  اضافه کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز آمادگی خود را برای ارائه خدماتی همچون برگزاری دوره های آموزشی، خدمات بیمه تکمیلی درمان، حوادث و عمر در شهرکها و نواحی صنعتی، خدمات ورزشی، تخصیص سهمیه استفاده از استراحتگاههای زیازتی، سیاحتی و همکاری در ایجاد تعاونی های مسکن و مصرف در سطح شهرکها و نواحی صنعتی فعال اعلام نمود

 

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ایران درمان روابط عمومی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر