کد خبر: 518228 A

به گفته مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، بیش از 700 هنرمند شاخص کشور برای حمایت از پویش کالای استاندارد ایرانی وارد گود می شوند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل سازمان ملی استاندارد ایران، در دیدار مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل سازمان ملی استاندارد زمینه همکاری هنرمندان پیشکسوت با سازمان ملی استاندارد ایران و حمایت از فراگیر شدن "پویش کالای استاندارد ایرانی میخرم" فراهم شد.

بر اساس این گزارش در این ملاقات سید عباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و سیدجمال هادیان، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل سازمان ملی استاندارد، راه های همکاری متقابل و استفاده از ظرفیت مشترک را بررسی کردند.

در این دیدار مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت ضمن پیوستن به پویش #کالای_استاندارد_ایرانی_میخرم بر ترغیب هنرمندان شاخص عضو این موسسه برای حمایت از این پویش ملی تاکید کرد و مقرر شد برای پیگیری و اجرایی شدن توافقات، جلسات بعدی با حضور هنرمندان پیشکسوت برگزار شود.

هادیان در این دیدار شرح مختصری از وظایف و اهداف سازمان ملی استاندارد و اهمیت پویش مذکور را ارائه داد. 

در ادامه این دیدار، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت نیز با استقبال از همکاری متقابل، از ترغیب و تشویق تمامی هنرمندان این موسسه که اغلب از هنرمندان شاخص کشور هستند برای پیوستن به پویش مذکور و حمایت از مصرف کالاهای استاندارد ایرانی خبر داد.

موسسه هنرمندان پیشکسوت با بیش از 700 عضو 60 سال و بالاتر، از موسسات بسیار محبوب و با نفوذ در میان هنرمندان و مردم است که وظیفه تکریم و حمایت از هنرمندان پیشکسوت ایران را عهده دار است.

استاندارد استفاده از ظرفیت روابط عمومی شاخص سازمان ملی استاندارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر