کد خبر: 520601 A

رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از بهبود و نوسازی واحدهای صنعتی در کلنیک سیار صنعت در منطقه ویژه اقتصادی لرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، بختیار رازانی اظهار داشت: این جلسه که با حضور مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط صنعتی و واحدهای تولیدی شهرک صنعتی منطقه ویژه اقتصادی لرستان برگزار شد در ادامه برنامه های حمایتی شرکت از واحدهای مستقر در شهرکهای صنعتی استان با هدف شناسایی مشکلات و ارائه راهکار راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه این جلسه در ساختمان گمرک منطقه ویژه اقتصادی لرستان برگزار شد افزود: در این کلنیک که با هدف مشاوره تخصصی به بخش خصوصی صنعت با کمک متخصصان برگزار می شود واحدهای صنعتی که خواستار اجرای پروژه بهبود توسط مشاوران بخش خصوصی می باشند می توانند درخواست خود را به شرکت شهرکهای صنعتی استان ارایه کنند.

وی گفت: بعد از دریافت درخواست کتبی واحدهای صنعتی، قرارداد بین مشاور و واحد صنعتی منعقد خواهد شد همچنین پس از طرح مشکلات واحدهای صنعتی نمایندگان دستگاههای اجرایی مرتبط پاسخگوی مشکلات شدند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان ادامه داد: امروزه واحدهای صنعتی با انبوهی از فرصتها و تهدید ها روبرو هستند که اغلب برای رویارویی با آنها از تخصص و تجربه لازم برخوردار نبوده و یا فرصت حل مشکل را به تنهایی ندارند بنابرین این کلنیک ها می توانند راهگشای مناسبی برای این موضوع باشند.

در این جلسه همچنین اطلاعات لازم  به واحدهای صنعتی متقاضی تسهیلات طرح رونق و نوسازی و بهسازی صنایع در خصوص ثبت نام در سایت بهین یاب ارائه شد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان لرستان نیز گزارشی از عملکرد حوزه صنایع کوچک در مورد خدمات این حوزه به واحدهای صنعتی ارایه کرد و گفت:  خدمات مربوط به صندوق ضمانت سرمایه گذاری،فرابورس و بورس کالا، کمک به دانش بنیان کردن واحدهای صنعتی، نحوه حمایت از نمایشگاه های داخلی و خارجی و  آموزش کارکنان واحدهای صنعتی بخشی از این فعالیت ها بوده است.

 برگزاری تورهای صنعتی، کمک به صادرات محصولات واحدهای صنعتی و سایر خدمات توضیحاتی ارائه نموده و مواردی همچون موضوع اعتبارات طرح رونق اقتصادی، طرح بازسازی و نوسازی صنایع، اجرای پروژه بهبود واحدهای صنعتی، طرح اقتصاد مقاومتی از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

 

اقتصاد مقاومتی بورس کالا صنعت مدیر عامل شرکت منطقه ویژه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر