کد خبر: 520602 A

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی گفت: تیم های عارضه یاب و توانمند ساز مشکلات واحدهای تولیدی را شناسایی و احصا می کند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی،  عابدینی اظهار داشت:  تشکیل کارگروه عارضه یاب برای واحدهای صنعتی استان در دستور کار قرار گرفت است وکارگروه عارضه یاب  در استان تشکیل و اولین جلسه آن با حضور نمایندگانی از دبیر انجمن صنایع شیمیایی ، پارک علم و فناوری ، صاحب نظران دانشگاهی ، نماینده مشاوران صنعتی  روز گذشته برگزار شد.

وی هدف از تشکیل این کارگروه را شناسایی و مستند سازی عارضه های واحدهای صنعتی استان عنوان کرد و افزود : در این کارگروه تیم های توانمندسازی متشکل از متخصصان و صاحب نظران به سراغ واحدهای تولیدی مشکل دار رفته و مهم ترین مشکلات پیش روی تولید آن ها را احصا می کند.

 وی تاکید کرد : هر یک از واحدهای تولیدی استان در زمینه تولید و یا فروش با مشکلاتی مواجه هستند که شاید تا کنون آن ها را بازگو نکرده باشند که این تیم ها به صورت کارشناسی این مشکلات را شناسایی می کنند ، به عنوان مثال اگر یک واحد تولیدی در زمینه مصرف انرژی مشکل داشته باشد تیمی مخصوص مدیریت انرژی تشکیل شده و در قالب بسته های پیشنهادی برنامه و راهکارهای عملیاتی این مشکل را برای جلوگیری از هدررفت انرژی و کاهش هزینه ها ارائه می دهد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ادامه داد: مشکلات واحدها به همراه بسته پیشنهادی برای رفع مشکلات آن ها در جلسات این کارگروه مطرح و با اجرای آن موافقت می شود.

«عابدینی» عنوان کرد: در گام بعد از تصویب موضوعات در کارگروه ، قراردادی بین واحد صنعتی ، شرکت شهرک های صنعتی و تیم عارضه یاب برای رفع مشکلات و موانع منعقد می شود .

 وی با بیان این که شاید در ابتدای اجرای این طرح واحدهای صنعتی کمتر به این کار روی آورند، اضافه کرد : تشکیل این کارگروه و تیم های توانمندساز پلی برای ارتباط بهتر دانشگاه و صنعت است .

به گفته «عابدینی» تیم های توانمندساز در زمینه های افزایش تولید ، بازاریابی و فروش ، تبدیل صنایع ، احیای صنایع ، تامین مواد اولیه ، تامین قطعات و به روز کردن دستگاه ها و انتقال تکنولوژی فعالیت می کند.

 

خراسان جنوبی صنایع کوچک کاهش هزینه معاون مشکلات واحدهای تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر