کد خبر: 538750 A

وزیر جهاد کشاورزی گفت: تحول اساسی در اقتصاد کشاورزی ایران با کشاورزی دانش محور و متکی بر اصول نوین علمی و فنی

به گزارش ایلنا، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی با صدور پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید،ضمن تبریک فرا رسیدن بهاری دیگر از دوران کسب علم و فضیلت به دانشجویان و اساتید گرانقدر تاکید کرد: امیدوارم به یمن مهارت آموزی و کارآفرینی و به مدد شما فراگیران و مربیان، در زمینه کشاورزی دانش محور و متکی بر اصول نوین علمی و فنی، تحولی اساسی و بزرگ را در بستر اقتصاد کشاورزی این آب و خاک شاهد باشیم.

متن پیام محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی به مناسبت آغاز سال تحصیلی 97-96 به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

فرا رسیدن بهاری دیگر از دوران کسب علم و فضیلت را به شما، دانشجویان و اساتید گرانقدر تبریک عرض نموده و سرافرازی و سربلندی همگان را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

امروز ما در بخش کشاورزی با عنایت به ضرورت های موجود کشور و اهداف و برنامه های دولت دوازدهم نیازمند عزم ملی و جدی از سوی آحاد مردم، جریان ها و نهادها هستیم تا از تمامی ظرفیت های موجود کشور در راستای دستیابی به توسعه پایدار و امنیت غذایی حداکثر بهره برداری را داشته باشیم.

اشتغالزایی، رشد تولید محصولات کشاورزی، احیا و بهره برداری از منابع طبیعی، ارتقای سطح علمی، ارتقای سطح زندگی و درآمد شاغلان بخش کشاورزی میسر نمی شود مگر با حضور مولدان و بهره بردارانی مجهز به دانش و توانایی لازم برای تحقق این اهداف ارزشمند، استحکام پایه های دانش محوری در بخش کشاورزی و حرکت بخش آموزش در راستای توسعه کشور و تداوم آن مرهون همت و عزم جوانان کارآفرین میهن عزیز اسلامی است.

امیدوارم به یمن مهارت آموزی و کارآفرینی و به مدد شما فراگیران و مربیان، در زمینه کشاورزی دانش محور و متکی بر اصول نوین علمی و فنی، تحولی اساسی و بزرگ را در بستر اقتصاد کشاورزی این آب و خاک شاهد باشیم.

 

 

محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر