کد خبر: 544412 A

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام گفت: عزم دولت تدبیر و امید در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور برای احیا و فعال سازی صنایع خرد، کوچک و متوسط بسیار جدی است

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارابی در بازدید از ناحیه صنعتی شباب و شهرک صنعتی سرابله اظهار داشت:  اقتصاد مقاومتی باید در شهرکها و نواحی صنعتی استان نیز نمود پیدا کند و ما همه مکلفیم در جهت خدمت رسانی به صنعتگران و تولید کنندگان هر چه در توان داریم در طبق اخلاص قرار دهیم.

وی افزود: امروز صنعتگران، جهادگران جبهه اقتصاد مقاومتی و عاشقان خدمت به مردم هستند و شرکت شهرکهای صنعتی ایلام با ایجاد بستر مناسب در تمامی نقاط این استان، زمینه سرمایه گذاری برای این عزیزان را فراهم نموده است.

وی تاکید کرد: در راستای اشتغال زایی و توسعه ی پایدار، واگذاری اراضی در شهرکها و نواحی صنعتی استان جهت جذب سرمایه گذار از تسهیلات ویژه ای برخوردار است.

دارایی اظهار کرد: بازدید و بررسی مسائل، مشکلات و تنگناهای موجود در بخش تولید و خدمات شهرک های صنعتی با حضور معاونین، مدیران و کارشناسان از مهمترین اولویت های شرکت شهرک های صنعتی در سال جاری است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ضمن بازدید از روند پیشرفت پروژه برق رسانی به ناحیه شباب و شهرک سرابله و واحدهای تولیدی کوشاب غرب، فولاد گسترآتنا، رشد کار سرابله، خوراک دام امور عشایری، ساناز طلایی، کولاک غرب، تولید کنسرو ماهی و بسته بندی حبوبات طهماسبی، ادامه داد: تمام تلاش خود را بر این داریم تا با حمایت همه جانبه از تولید به عنوان یکی از مولفه های سیاست های آن زمینه را برای شکوفایی استان ایجاد کنیم.

اقتصاد مقاومتی خوراک دولت سرمایه استان ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر