کد خبر: 547672 A

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: بمنظور مقابله با حوادث غیر مترقبه و آتش سوزی و ایمنی و پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی در واحدهای صنعتی و تولیدی ایستگاه آتش نشانی ناحیه صنعتی دانسفهان راه اندازی شد.

بنابرگزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین ، " حمیدرضا خانپور " با اعلام این مطلب افزود: در راستای تجهیز شهرکها و نواحی صنعتی به ایستگاه آتش نشانی به منظور ارتقای سطح ایمنی، مقابله با حوادث غیر مترقبه یک دستگاه خودروی آتش نشانی با تجهیزات کامل برای ناحیه صنعتی دانسفهان خریداری و در محل ناحیه صنعتی مستقر شد.

وی افزود: برای ساخت ایستگاه آتش نشانی و خرید ماشین بهمراه تجهیزات مبلغ 10 میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان به استقرار 67 واحد صنعتی و بهره برداری بیش از 53  واحد تولیدی و صنعتی در این ناحیه صنعتی و بمنظور مقابله با حوادث غیر مترقبه و آتش سوزی و ایمنی و پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی در واحدهای صنعتی و تولیدی ایستگاه آتش نشانی ناحیه صنعتی دانسفهان احداث و بزودی با انتخاب پیمانکار راه اندازی می شود.

خانپور تصریح کرد: تاکنون ایستگاه آتش نشانی در شهرکهای صنعتی کاسپین1 و 2، لیا، آراسنج، حیدریه، خرمدشت با تجهیز 8 خودروی آتش نشانی  به بهره برداری رسیده است.

 

آتش سوزی آتش نشانی استان قزوین روابط عمومی واحد صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر