کد خبر: 577849 A

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا،خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای با حضور مقامات وزارت صنعت،معدن و تجارت،اتاق اصناف ایران،برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و روسای انجمن ها و اتحادیه های مرتبط در محل داائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار کرد.

به گزارش ایلنا در این نمایشگاه که در فضایی بالغ بر12 هزار متر مربع برپا شده است، علاوه بر شرکت های داخلی، شرکت ها و نمایندگی های برخی از کشورهای خارجی از جمله ترکیه،چین، کره جنوبی، تایوان، اتریش، ایتالیا و انگلیس نیز نوین ترین کالا ها،خدمات و صنایع مرتبط به این حوزه را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا،خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای  که با حمایت وزارت صنعت،معدن و تجارت، اتاق اصناف ایران، خانه صنعت،معدن و تجارت جوانان ایران و همچنین اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای برپا شده است، بیش از 80 شرکت داخلی و خارجی حضور و مشارکت دارند.

در این نمایشگاه فروشگاه های زنجیرهای ( دولتی، تعاونی و خصوصی)،مجتمع های فروشگاهی و رسـتوران های زنجیـره ای ارائه دهنده مـواد غـذایـی، شـوینـده، آرایـشی بـهـداشـتی، پـوشـاک، کـیـف وکـفش، لـوازم خانـگی، مبلـمان، صنـایع دستی، صـوتی و تـصـویری ،تولید کنندگان تجهیزات و لوازم فروشگاهی شامل: قفسه های فروشگاهی، سبد های حمل کالا، یخچال های ویترینی و سردخانه، صنـدوق و ریل کنـار صندوق، بـارکد زن، بـارکـد گیر، تولید کنندگان و ارائه دهندگان نرم افزار های فروشگاهی، سـازندگان آسانسور و پله برقی، دستگاه های مـخصوص ورودی پـارکینگ،سازندگان درب های الکترونیکی، دستگاه های ایمنی و حـفاظـتی و دستگاه های بسته بندی فروشگاه های زنجیره ای وخدمات جانبیدر معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

حمایت از کالاها و محصولات داخلی ،آشنایی مصرف کنندگان با کالاها و خدمات با کیفیت، توسعه صادرات کالاهای داخلی، معرفی محصولات ایرانی قابل رقـابت در بازارهای جهانی، خرید آسان، مطمئن و سریع ، تامین سلایق مصرف کنندگان، ایجـاد رقـابت در تـولیـد، ترویج فرهنگ خرید از فروشگاه های زنجیره ای بمنظورکاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت، انرژی و جلوگیری از اتلاف وقت،کنترل و نظارت سازمان یافته بر بهداشت و سلامت کالاها، نرخ گذاری و نظارت در قیمتها وآشنایی با آخرین فناوری هایحوزه تجهیزات فروشگاهی؛ مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه است.

بی شک امروزه یکی از ملزومات زندگی در شهرها بویژه شهرهای بزرگ و کلانشهرها، ایجاد مجمتع های تجاری و فروشگاه های زنجیره ای است تا شهروندان بتوانند در زمانی مناسب ،کالاها و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند و به این ترتیب ضمن کاهش میزان رفت و آمد، میزان آلودگی هوا و  مصرف سوخت و انرژی نیز کاهش می یابد و از طرفی کنترل مسائل بهداشتی و قیمتی نیز آسان تر صورت می گیرد. بر این اساس برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای می تواند نقش مهمی در این زمینه ایفا کند.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی کالا،خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای از امروز تا  15 دی ماه هر روز از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

 

 

ایران فروشگاه های زنجیره ای نمایشگاه بین المللی نمایندگان مجلس شورای اسلامی وزارت صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر