کد خبر: 578197 A

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از اختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرک صنعتی زرین دشت خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس؛ احد فتوحی پس از بازدید از شهرک  و ناحیه صنعتی زرین دشت ،در جلسه با فرماندار این شهرستان  گفت: زیرساخت‌ها برای استقرار واحد‌های تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی زرین دشت فراهم است و به سرمایه گذاران در این شهرک، مشوق‌های ویژه داده می‌شود.

وی افزود: کاهش سهم نقدی به ۵ درصد در اقساط ۴۸ ماهه، از مهمترین مشوق‌هایی است که در اختیار سرمایه گذاران گذاشته می‌شود.

فتوحی ادامه داد: چنانچه سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی بر اساس برنامه زمان بندی شده بتوانند واحد صنعتی خود را به بهره برداری رسانده و ایجاد اشتغال کنند، تا سقف  90 درصد از اسناد تعهدی آن‌ها بازگردانده خواهد شد که این موضوع نیز بستر مناسبی برای تشویق و ترغیب صنعتگران برای ایجاد تولید و اشتغال در این شهرک صنعتی فراهم خواهد کرد.

وی با بیان این که زیرساخت‌ها ی اولیه نظیر آب و برق  برای استقرار واحد‌های صنعتی در این شهرک صنعتی ایجاد شده است افزود: متناسب بااستقرارواحد های صنعتی و جذب سرمایه گذار،سایر زیرساخت ها نیز ایجاد خواهد شد.

فتوحی از سرمایه گذاران خواست با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان زرین دشت و وضعیت مناسب زیرساختی در این شهرک صنعتی و اختصاص مشوق‌های جدید سرمایه گذاری، از این فرصت برای ایجاد واحد‌های تولیدی و اشتغال پایدار صنعتی در این شهرستان استفاده کنند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان این که شهرک صنعتی زرین دشت با مساحت 100 هکتار، ظرفیت استقرار 150 واحد صنعتی با پیش بینی بیش از 750 نفر اشتغال زایی را دارد، تصریح کرد: از تمامی ظرفیت های قانونی برای جذب و حمایت از سرمایه گذاران استفاده می کنیم.

فتوحی همچنین با اشاره به بازدید از ناحیه  صنعتی زرین دشت نیز ضمن تاکید براجرای برخی طرح ها در زمینه  توسعه و تکمیل زیرساخت ها گفت:این ناحیه صنعتی نیز ظرفیت استقرار 96واحد صنعتی با اشتغالزایی 450نفر رادازد که تاکنون 28سرمایه گذار با این شرکت قرارداد سرمایه گذاری منعقد کرده که از این تعداد 24واحد بهره بردار با اشتغال 228نفر در مرحله فعالیت است.

 

اشتغال ایجاد اشتغال سرمایه سرمایه گذاری مدیر عامل شرکت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر