کد خبر: 352155 A

لیگ برتر بانوان؛

تیم والیبال گاز تهران که قهرمانی اش در لیگ برتر بانوان قطعی شده است در آخرین مسابقه این رقابت ها به مصاف دانشگاه آزاد می رود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، آخرین دیدار چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های بانوان ایران یادواره 200 شهید والیبالیست روز جمعه 14 اسفندماه در تهران برگزار می شود.

در این مسابقه تیم والیبال گاز تهران که با 11 برد و 32 امتیاز قهرمانی اش مسجل شده است، به مصاف تیم دانشگاه آزاد که با 9 برد و 29 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد، می رود.

نتیجه این مسابقه برای جایگاه دو تیم هیچ تاثیری ندارد، اما گازی ها برای اثبات اقتدار خود به میدان می روند تا دوازدهمین برد خود را به دست آوردند و بدون شکست لیگ برتر والیبال بانوان را به پایان رسانند.

از سوی دیگر دانشگاه آزاد که در دیدار رفت (17 دیماه) در دیداری نزدیک دو بر سه مغلوب گاز تهران شد، برای جبران این نتیجه به میدان می آید تا تعداد بردهای خود را در این رقابت ها دو رقمی کند.

این مسابقه آخرین دیدار لیگ برتر والیبال بانوان در سال 94 خواهد بود و بعد از آن نیز مراسم اهدای مدال و کاپ تیم های برتر انجام می شود، بنا براین مسئولین فدراسیون و تیم های ملی نیز حضور خواهند داشت، این موضوع نیز انگیزه ای برای تلاش بازیکنان دو تیم خواهد بود که در فهرست دعوت شدگان به تیم ملی بانوان ایران قرار گیرند.

شهناز برادران مهاجری و ماندانا مطیعی داوران اول و دوم این مسابقه خواهند بود و منیژه صادقی نیز نظارت بر چهل و دومین دیدار لیگ برتر والیبال بانوان را بر عهده خواهد داشت.

چهاردهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران از پنجم آذرماه با حضور هفت تیم در یک گروه مقدماتی آغاز شد. تیم های گاز تهران، دانشگاه آزاد، ذوب آهن اصفهان، برق جدید فارس، سایپای تهران، شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز هفت تیم شرکت کننده در این رقابت ها هستند که بعد از برگزاری 42 دیدار در رتبه اول تا هفتم قرار گرفتند.

دانشگاه آزاد رقابت گاز لیگ برتر والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر