کد خبر: 382824 A

تورنمنت اطلس-چین

ایلنا: سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران با اشاره به شرایط خوب بازیکنانش گفت: از این قهرمانی واقعا خوشحالم.

به گزارش ایلنا، تیم ملی بسکتبال ایران در تورنمنت اطلس چین با قدرت به مقام قهرمانی رسید. دیرک باوئرمان پس از این قهرمانی اظهار کرد: از این قهرمانی واقعا خوشحالم، بچه‌های ما سخت کار کردند و تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند و به عنوان یک تیم کار کردند. وقتی حدادی به ما اضافه شد خیلی قدرتمند شدیم. او فرم بسیار خوبی داشت و در مدت زمان کم لیدر اصلی ما شد.

او ادامه داد: بچه‌های ما در دیدار برابر لیتوانی عالی بازی کردند. لیتوانی هم تیم بسیار خوبی بود و از این بابت خوشحالم که تیم ملی تجربه‌های زیادی هم بدست آورد. در یک ماه 3 سفر به کشورهای اردن، فیلیپین و چین داشتیم. همه مربیان، پزشکان و مدیریت تیم سخت کار کردند که این نتیجه حاصل شد.

سرمربی تیم بسکتبال همچنین بیان کرد: هر روز تمرین داشتیم و در هر بازی بهتر از قبل شدیم. در فینال خیلی بهتر از بازی نخست بودیم و این برای مربی کافی است. این تورنمنت یکی از پله‌های دیگر ما در راه آماده‌سازی بود. به ایران باز می‌گردیم و بچه‌ها 3 روز استراحت خواهند داشت. پس از آن کارمان را آغاز می‌کنیم و به لتونی خواهیم رفت و آنجا کمپ کوتاهی را داریم.

او درباره برنامه‌های تیم ملی در این اردو بیان کرد: دو بازی هم با نیوزیلند و لتونی برگزار خواهیم  کرد و راهی ایتالیا می‌شویم. تورنمنت سختی پیش رو داریم و باید قدرتمند حاضر شویم و انتظار منطقی داشته باشیم. گروه ما که در آن تیم‌های یونان و مکزیک قرار دارند، سخت‌تر از گروه دیگر است. ما هم در این مسابقات شانس داریم، در حال حاضر هم تیم خوبی در اختیارمان است

 

ایران بسکتبال تیم ملی چین یونان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر