کد خبر: 398158 A

ایلنا: مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جوانان کشور عصر امروز با قهرمانی تیم آذربایجان غربی یک به پایان رسید.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جوانان کشور  که با حضور 19 تیم از صبح روز پنج شنبه در ارومیه آغاز شده بود، عصر دیروز با قهرمانی تیم نخست میزبان به پایان رسید.
در دیدار نهایی این رقابت‌ها تیم آذربایجان غربی یک (محمدرضا حضرت پور و سالار غنی دل) به مصاف گلستان یک (رسول یمرلی و رضوان یارعلی) رفت و دو بر صفر با امتیازهای 21 بر 16 و 21 بر 14 به پیروزی رسید و قهرمان شد.
در دیدار رده بندی این مسابقات نیز تیم‌های گیلان یک (سید ارشیا اکبری نودهی و احسان محمدیان) و هرمزگان (سجاد حیدری پیرمندی و هرمزان سلیمان زاده) به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده گیلان دو بر یک به پیروزی رسید و عنوان سومی را از آن خود کرد.
تیم گیلان در ست نخست 21 بر 14 مغلوب شد اما در ست‌های بعدی 21 بر 17 و 15 بر 12 به پیروزی رسید و رتبه سومی را به دست آورد تا هرمزگان چهارم شود.
در مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جوانان کشور 48 دیدار برگزار شد و در نهایت رتبه بندی هشت تیم برتر به قرار زیر شد:
1- آذربایجان غربی یک
2- گلستان
3- گیلان
4-هرمزگان
5- مازندران یک
6- مازندران دو
7- آذربایجان غربی دو
8- آذربایجان غربی سه
مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جوانان کشور 37 میلیون ریال پاداش داشت  که به تیم‌های اول تا چهارم این رقابت‌ها به ترتیب 15، 10، 7 و 5 میلیون ریال تعلق گرفت.
مازیار هوشمند سرمربی تیم‌های ملی جوانان ساحلی و کیودای سرمربی تیم‌های ملی بزرگسالان در مدت برگزاری این رقابت‌ها در ارومیه حضور داشتند.

 

ارومیه فدراسیون والیبال مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جوانان کشور قهرمانی تیم آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر