کد خبر: 425279 A

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: کیخانی می‌گوید: ما با تمام قدرت برابر النور عربستان ظاهر خواهیم شد و تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی انجام می‌دهیم.

مهران کیخایی، سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در خصوص رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: بازیکنان ما در سه بازی اول با فداکاری و تمام تلاش بازی کردند و موفق شدند با کسب نتایج مطلوب به جمع چهار تیم برتر آسیا صعود کنند. از دلایل اصلی پیروزی‌های ما اجرای صحیح برنامه‌های تکنیکی و تاکتیکی بود که قبل از بازی برای‌ بازیکنان ترسیم کرده بودیم.

او ادامه می‌دهد: در بازی برابر الاهلی اردن در تمام دقایق بازی ما تیم برتر میدان بودیم. در دقایقی هم عملکرد ضعیفی داشتیم و بازیکنان در صحنه‌های بد عمل کردند اما بلافاصله به بازی بازگشتند و در نهایت ما موفق شدیم این تیم قدرتمند را شکست دهیم.

کیخانی به بازی بعدی مقابل تیم النور عربستان اشاره و خاطر نشان می‌کند: النور عربستان تیم بسیار خوبی است. بازیکنان آنها قدرت تکنیکی و تاکتیکی خوبی دارند و همچنین از سرعت بالایی هم برخوردارند. ما باید دقت کنیم که توپ را از دست ندهیم تا آنها در موقعیت ضد حمله قرار گیرند. ما با تمام قدرت برابر آنها ظاهر خواهیم شد و تمام تلاش خود را برای کسب پیروزی انجام می‌دهیم.

سرمربی تیم نفت و گاز گچساران به حمایت‌های فدراسیون هندبال اشاره می‌کند و می‌گوید: در این تورنمنت فدراسیون و شخص دبیر فدراسیون که ما را در این رقابت‌ها همراهی می‌کند کمک بسیاری به تیم کردند. این حمایت‌ها باعث شد تا روحیه بازیکنان بالا برود در نهایت ما می‌توانیم با کسب نتایج راضی کننده این رقابت‌ها را به پایان برسانیم.

 

فدراسیون هندبال نفت و گار گچساران جام باشگاه های هندبال اسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر