کد خبر: 435279 A

در حاشیه نشست هیات رئیسه FIVB

ایلنا: رئیس فدراسیون والیبال ایران در حاشیه اجلاس هیات رئیسه FIVB با روسای فدراسیون لهستان و روسیه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، نشست هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از امروز آغاز می‌شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.
دکتر محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال ایران در حاشیه این اجلاس با روسای فدراسیون والیبال کشورهای روسیه و لهستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
یکی از محورهای مورد بحث در این دیدار انتخاب سرمربی برای تیم‌های ملی والیبال سه کشور بود که روسای فدراسیون‌های لهستان و روسیه نیز اعلام کردند هنوز سرمربی خود را انتخاب نکردند.
رئیس فدراسیون والیبال لهستان در این دیدار از بروتو، استویچف و دیجورجی به عنوان گزینه‌های مدنظر برای هدایت تیم ملی والیبال مردان لهستان نام برد و تاکید کرد: هنوز تصمیم گیری نهایی در این مورد انجام نشده است.
انتخاب روساى کمیته هاى مختلف FIVB، ارائه گزارشی از نقاط ضعف و قوت عملکرد فدراسیون جهانی والیبال در هشت سال گذشته (2008 تا 2016)، گزارش مالی هشت سال گذشته، برنامه چشم انداز FIVB تا سال 2024، بررسی مقررات عمومی و قوانین مسابقات، پروسه انتخاب تیم‌های شرکت کننده در جام قهرمانی قاره ها سال 2017 و تعیین زمان و مکان نشست آینده هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال از محورهای نشست دو روزه FIVB در لوزان سوئیس است.

فدراسیون والیبال داورزنی فدراسیون جهانی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر