کد خبر: 177761 A

جام جهانی ۲۰۱۴ - برزیل؛

تیم‌ ملی بلژیک که نیمه نخست را مقابل الجزایر با یک گل واگذار کرده بود ۲ گل به ثمر رساند تا این بازی را به سود خود به پایان برساند.

تیم‌ ملی بلژیک که نیمه نخست را مقابل الجزایر با یک گل واگذار کرده بود ۲ گل به ثمر رساند تا این بازی را به سود خود به پایان برساند.

به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ که در برزیل در حال برگزاری است، در پانزدهمین بازی این رقابت‌‌‌ها از گروه H از ساعت ۲۰:۳۰ تیم‌های ملی بلژیک و الجزایر در ورزشگاه مینه‌رائوی شهر بلوهوریزونته به مصاف هم رفتند که این بازی در حالیکه در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود الجزایر تمام شده بود در نیمه دوم ورق برگشت و شاگردان مارک ویلموتس موفق شدند با تعویض های طلایی این مربی ۲ گل به ثمر برسانند تا از الجزایر را شکست دهند و ۳ امتیاز این دیدار را به حساب خود واریز کنند.

تک گل الجزایر را در دقیقه ۲۵ سوفیانه فقولی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، اما در نیمه دوم ورق برگشت و ابتدا مروانه فلینی در دقیقه ۷۰ با ضربه سری زیبا بازی را به تساوی کشید تا بلژیکی ها از زیر بار شکست خارج شوند و در ادامه دریس مارتینز در دقیقه ۸۰ گل دوم را نیز به تیم الجزایر تحمیل کرد تا سرخ پوشان بلژیکی بازگشتی رویایی در نیمه دوم داشته باشند.

یان فرتونگن از مراکش و نبیل بن طالب از الجزایر از داور دیدار کارت زرد دریافت کردند.

در دیگر دیدار این گروه از ساعت ۲:۳۰ روسیه و کره جنوبی به مصاف هم خواهند رفت.

الجزایر بازی برزیل بلژیک تیم های ملی رقابت رقابت های جام جهانی روسیه کره جنوبی مراکش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر