کد خبر: 178163 A

شیلی ۲ - اسپانیا صفر؛

تیم ملی شیلی مقابل اسپانیا را با ۲ گل به برتری رسید تا مدافع عنوان قهرمانی وداعی تلخ با جام بیستم داشته باشد.

تیم ملی شیلی مقابل اسپانیا را با ۲ گل به برتری رسید تا مدافع عنوان قهرمانی وداعی تلخ با جام بیستم داشته باشد.

به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ از ساعت ۲۳:۳۰ تیم ملی فوتبال اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی دوره گذشته در ورزشگاه ماراکا در ریودوژانیرو به مصاف شیلی رفت که این دیدار در پایان با برتری ۲ بر صفر شیلی همراه بود تا ماتادورها وداعی تلخ با جام بیستم داشته باشند.

نتایج این تیم در برزیل این فرضیه را قوت بخشید که فصل تیکی تاکای دوست داشتنی نیز به پایان راه خود رسیده و اسپانیای قدرتمند در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ دیگر نشانی از آن تیم بزرگ را به همراه نداشت.

ادواردو وارگاس در دقیقه ۲۰ گل نخست را برای شیلی به ثمر رساند و چارلز آرانگوز در دقیقه ۴۳ کار را تمام کرد تا ماتادورها در همان نیمه نخست فاجعه ای بزرگ را احساس کنند.

دل بوسکه که در این دیدار ژاوی و پیکه را روی نیمکت نشانده بود با تغییر در ترکیب تیمش سعی داشت شکست تلخ مقابل هلند را جبران و لاروخا را به جام برگرداند، ولی این تغییرات نیز ثمری برای ماتادورها نداشت چراکه این تیم در خط دفاعی باز هم آسیب پذیر و در حمله با وجود حضور دیه گو کاستا ضعیف نشان داد تا این تیم در ۲ بازی خود در جام بیستم فقط یک گل آن هم از روی نقطه پنالتی به ثمر برسانند.

به این ترتیب دیدار آخر اسپانیا با استرالیا دیداری تشریفاتی خواهد بود و هلند و شیلی برای تعیین سرگروه به مصاف هم خواهند رفت.
همچنین در پایان این بازی خوان وارگاس به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد که موفق شد یکی ا گل های شیلی را وارد دروازه ماتادورهای نگون بخت کند تا ستاره های میلیاردی این تیم را به سمت درهای خروجی جام بیستم سوق دهد.

اسپانیا بازی برزیل تیم ملی فوتبال دیه رقابت های جام جهانی عنوان قهرمانی هلند شیلی استرالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر