کد خبر: 178212 A

همگام با جام‌جهانی۲۰۱۴ - برزیل؛

به هیچ وجه شایسته چنین نتیجه تلخی نبودیم. از مردم اسپانیا عذرخواهی می‌کنیم اما آن‌ها می‌دانند که ما تمام تلاش‌مان را در این دو مسابقه انجام دادیم.

دروازه‌بان تیم ملی اسپانیا با ناراحتی از حذف زودهنگام از جام‌جهانی مدعی شد ماتادورها شایسته چنین نتایج ضعیفی نبودند.

به گزارش ایلنا، ایکر کاسیاس دروازه‌بان و کاپیتان تیم ملی اسپانیا پس از حذف زود هنگام این تیم از جام جهانی گفت: به هیچ وجه شایسته چنین نتیجه تلخی نبودیم. از مردم اسپانیا عذرخواهی می‌کنیم اما آنها می‌دانند ما تمام تلاش‌ خود را در این دو مسابقه انجام دادیم. هدف ما از همان ابتدا کسب قهرمانی در جام جهانی بود اما نتوانستیم به این هدف برسیم. در بازی اول شکست بدی را متحمل شدیم و اکنون نیز برابر تیم خوب شیلی شکست خوردیم. همه ما اکنون ناراحت و عصبانی هستیم. این شکست ضربه محکمی به فوتبال اسپانیا بود.

کاسیاس درباره اینکه آیا عصر تیکی‌تاکا به پایان رسیده یا خیر گفت: ‌ اکنون نمی‌توان با این شکست درباره پایان عصر تیکی‌تاکا سخن گفت. اکنون زمان سرزنش کردن فرد یا سیستم بازی ما نیست. تیم ما بازیکنان خوبی در ترکیب خود داشت. همچنین مربی ما نیز سابقه قهرمانی در جام جهانی را در کارنامه خود داشت. نمی‌دانم دلیل حذف ما و کسب این نتایج تیکی‌تاکا بوده است یا خیر. تنها می‌توانم بگویم به هیچ‌وجه شایسته چنین نتیجه تلخی نبودیم. هیچ‌کس انتظار نداشت ما چنین نتایج ضعیفی در جام‌جهانی کسب کنیم. فوتبال همین است. ۴ سال پیش ما قهرمان جهان شدیم و همه چیز برای ما مثبت بود و اکنون همه چیز منفی شده است.

اسپانیا بازی برزیل تیم ملی جام جهانی جهان فوتبال مردم شایسته عذرخواهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر