کد خبر: 178263 A

در حال حاضر ما یک تیم هستیم؛

واقعیت این است که مسی هم در بارسلونا و هم در تیم ملی خوب بازی می‌کند ولی همانطور که گفتم ما نمی‌توانیم فقط به مسی فکر کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: دغدغه بازیکنان ایران در بازی برابر آرژانتین فقط لیونل مسی نیست، چراکه آرژانتین در همه خطوط بازیکنان خیلی خوبی دارد.

به گزارش ایلنا، جواد نکونام با بیان این مطلب اظهار کرد: بازیکنان ایران تلاش می‌کنند تا مقابل آرژانتین بازی خوبی انجام دهند. بازی روز شنبه ما با آرژانتین است، تیمی که می‌خواهد ما را شکست بدهد، ولی ما تمام تلاش‌ خود را به کار می‌بندیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. ما می‌دانیم مثل تیم‌های آرژانتین، اسپانیا یا آلمان نیستیم، ولی هدف ما این است که بهترین نمایش را در بازی روز شنبه داشته باشیم.

کاپیتان تیم ملی ایران نگرانی ملی‌پوشان ایران را فقط مهار لیونل مسی نمی‌داند و می‌گوید: آرژانتین فقط لیونل مسی نیست. واقعیت این است که دغدغه ما تیم آرژانتین است که در همه خطوط بازیکنان خیلی خوبی دارد. مسی هم در بارسلونا و هم در تیم ملی خوب بازی می‌کند ولی همانطور که گفتم ما نمی‌توانیم فقط به مسی فکر کنیم.

کاپیتان ایران در پایان خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم به این فکر کنیم که ۳ سال پیش چه بوده‌ایم، نمی‌توانیم کاری انجام بدهیم. در حال حاضر ما یک تیم هستیم و می‌توانیم به اهداف بالاتر برسیم.

آرژانتین آلمان اسپانیا بارسلونا بازی تیم ملی تیم ملی ایران تیم ملی فوتبال ایران جواد نکونام لیونل مسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر