کد خبر: 178349 A

همه به خوبی از تیم آرژانتین شناخت دارند؛

من از عملکردم راضی نبودم و فکر می کردم می توانم بهتر باشم. سعی کردم به تیم مخصوصا در کار دفاعی کمک کنم و خوشحالم که یک امتیاز گرفتیم. امیدوارم در بازی بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.

بازیکن تیم ملی فوتبال معتقد است که تیم ملی ایران در برابر آرژانیتن بدون فشار و استرس به رقابت می پردازد.

به گزارش ایلنا، اشکان دژاگه در خصوص دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر نیجریه گفت: فکر می کنم که بازی بدی نبود و ما توانستیم یک امتیاز بگیریم که این امر خیلی مهم بود. خیلی خوب دفاع کردیم و این دفاع کار را برای نیجریه بسیار سخت تر کرد که به گل برسند. ما یکی دو موقعیت گل نیز داشتیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد و خوشحال هستم از اولین بازی یک امتیاز گرفتیم.

اشکان در ادامه در خصوص عملکردش در برابر نیجریه گفت: بازی با تیم های افریقایی بسیار سخت است، چراکه فیزیکی بازی می کنند. من از عملکردم راضی نبودم و فکر می کردم می توانم بهتر باشم. سعی کردم به تیم مخصوصا در کار دفاعی کمک کنم و خوشحالم که یک امتیاز گرفتیم. امیدوارم در بازی بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.

وی در پایان در خصوص دیدار تیم ملی ایران برابر آرژانتین گفت: همه به خوبی از تیم آرژانتین شناخت دارند و می دانند که چه تیمی است. ما نیز بدون فشار به بازی می رویم و سعی می کنیم با جنگندگی بالا به یک امتیاز خوب برسیم. شاید در این دیدار یک سوپرایز داشته باشیم.

آرژانتین استرس بازی تیم ملی ایران تیم ملی فوتبال تیم ملی فوتبال ایران رقابت نیجریه امتیاز دژاگه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر