کد خبر: 178359 A

جام جهانی ۲۰۱۴ - برزیل؛

تیم‌ ملی اروگوئه با درخشش لوئیس سوارس بلیت برگشت مردان بریتانیایی را صادر کرد تا پرونده حضور ناامیدکننده این تیم در جام جهانی ۲۰۱۴ مختومه شود.

تیم‌ ملی اروگوئه با درخشش لوئیس سوارس بلیت برگشت مردان بریتانیایی را صادر کرد تا پرونده حضور ناامیدکننده این تیم در جام جهانی ۲۰۱۴ مختومه شود.

به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ و گروه D تیم‌های انگلیس و اروگوئه از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود اروگوئه به پایان رسید تا روی هاجسون و سه شیرها حضوری نا امید کننده در جام بیستم داشته باشند و خیلی زود چمدان های خود را به مقصد اروپا ببندند.

در این دیدار لوئیس سوارز ستاره بی چون و چرای اروگوئه بود که هر چند بازی نخست تیمش را مقابل کاستاریکا از دت داده بود ولی بازگشتی با شکوه به ترکیب آبی های اروگوئه داشت و موفق شد ۲ بار دروازه انگلیسی ها را باز کند تا بازی را به سود تیمش رقم بزند.

سوارس ابتدا در دقیقه ۳۹ نخستین ضربه را به مردان بریتانیایی وارد کرد آن هم با ضربه سری زیبا تا نیمه نخست را برنده به رختکن بروند.

در نیمه دوم وین رونی دقیقه ۷۵ چهلمین گل ملی خود و البته نخستین گلش در جام های جهانی را وارد به ثمر رساند تا انگلیس بازی را به تساوی بکشد و امیدها به روی هاجسون رو کند ولی این پایان کار نبود چراکه خیلی زود گل دوم اروگوئه از راه رسید و باز هم سوارس این بار در دقیقه ۸۵ تیر خلاص را هم با شلیکی تماشایی بر روی پاس گلی که هم تیمی انگلیسی او در لیورپول و کاپیتان سه شیرها به او داد، به بریتانیایی ها وارد کرد تا بازی آخر آنها مقابل کاستاریکا را تشریفاتی کند. حالا انگلیسی ها با ناکامی محض و کارنامه ای نه چندان قابل دفاع برزیل را به مقصد انگلیس ترک خواهد کرد و اروگوئه هم مقابل ایتالیا به دنبال کسب مجوز صعود خواهد بود.

سوارس در پایان بازی به عنوان بهترین بازیکن میدان نیز انتخاب شد.

انگلیس ایتالیا بازی برزیل جام جهانی رقابت های جام جهانی شیر مردان اروگوئه اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر