کد خبر: 178520 A

جام جهانی ۲۰۱۴ - برزیل؛

تیم ملی فوتبال کاستاریکا با یک گل مقابل ایتالیا نیز به برتری رسید تا شگفتی دیگری در جام بیستم را شاهد باشیم که هم آتزوری را ببرد و هم انگلیسی ها را به خانه بفرستد.

تیم ملی فوتبال کاستاریکا با یک گل مقابل ایتالیا نیز به برتری رسید تا شگفتی دیگری در جام بیستم را شاهد باشیم که هم آتزوری را ببرد و هم انگلیسی ها را به خانه بفرستد.

به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ که در برزیل در حال برگزاری است، از ساعت ۲۰:۳۰ از گروه D تیم های ایتالیا و کاستاریکا به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با یک گل به سود شاگردان پینتو به پایان رسید تا مردان سرمین چکمه یر پوتین کاستاریکایی ها خرد شود.

ایتالیایی ها در دقایق ۳۰ و ۳۳ نیمه دوم دو موقعیت خطرناک را بر روی دروازه کاستاریکا ایجاد کردند که ماربو بالوتلی هر دو موقعیت را ا دست داد. در دقیقه ۴۳ کمپل مهاجم کاستاریکا در درون محوطه سرنگون شد که داور این دیدار تمایلی به اعلام پنالتی نشان نداد و بی تفاوت از کنار این صحنه گذشت.

برایان روئیز در دقیقه ۴۵ موفق شد دروازه لوئیجی بوفون را به زیبایی باز کند که البته تکنولوژی خط دروازه هم کمک کرد داور این دیدار گل روئیز را مردود اعلام نکند درگیری بازیکنان دو تیم در پایان نیمه نخست در تونل خروجی از نکته های قابل تامل این دیدار بود.

در نیمه دوم شاگردان پراندلی هر چه تلاش کردند نتوانستند راهی به دروازه کاستاریکا پیدا کنند و البته بخت با آنها یار بود که گل های دیگری را دریافت نکردند تا بدین ترتیب با پذیرش شکست مقابل شاگردان پینتو بخت صعود خود را در دیدار مقابل اروگوئه جستجو کنند چراکه کاستاریکا با این برد ۶ امتیازی شد و صعود خود را قطعی کرد. همچنین با این نتیجه انگلیسی ها چمدان های خود را به مقصد لندن بستند تا ماموریت آنها در برزیل پایان یابد.

روئیز در پایان بازی به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

انگلیس ایتالیا بازی برزیل رقابت های جام جهانی زیبایی فوتبال لندن مردان کاستاریکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر