کد خبر: 241549 A

پس از پیروزی بر بحرین صورت‌گرفت؛

خلبان هواپیما با اشاره به حضور اعضای تیم ملی ایران، پیروزی در دیدار دیشب را به این تیم تبریک گفت و برای تیم ملی ایران در بازی های بعد هم آرزوی موفقیت کرد.

تیم ملی فوتبال ایران در حالی صبح روز دوشنبه از ملبورن به سیدنی بازگشت که خلبان و مسافران هواپیمای حامل ملی پوشان فوتبال ایران برای این تیم سنگ تمام گذاشته و آنان را به شدت تشویق کردند.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی دیروز در دیدار نخست خود در گروه C جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ برابر بحرین صبح امروز(دوشنبه) به وقت محلی ملبورن را ترک کرده و به سیدنی بازگشت.

پرواز تیم ملی ایران ساعت ۱۱ صبح به وقت محل انجام شد و ملی پوشان بعد از یک ساعت و ۲۰ دقیقه وارد فرودگاه سیدنی شدند. خلبان هواپیما با اشاره به حضور اعضای تیم ملی ایران، پیروزی در دیدار دیشب را به این تیم تبریک گفت و برای تیم ملی ایران در بازی های بعد هم آرزوی موفقیت کرد.

بعد از صحبت‌های خلبان، مسافران پرواز که اکثرا استرالیایی بودند به افتخار تیم ملی ایران دست زده و آنان را بشدت تشویق کردند.

تیم ملی ایران دیروز بحرین را ۲ بر صفر برد و ۲ دیدار آینده خود را در روزهای ۲۵ و ۲۹ دی‌ماه به ترتیب برابر قطر و امارات در شهرهای سیدنی و بریزین برگزار می‌کند.

بازی بحرین تیم ملی تیم ملی ایران جام ملت های آسیا دی ماه فوتبال ایران قطر مسافران هواپیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر