کد خبر: 242093 A

استرالیا ۳ - عمان صفر؛

تیم ملی فوتبال استرالیا بازی با عمان را با برتری ۳ بر صفر در نیمه نخست به پایان برد تا دومین تیم عربی هم در آستانه بستن چمدان‌ها قرار بگیرد.

تیم ملی فوتبال استرالیا بازی با عمان را با برتری ۳ بر صفر در نیمه نخست به پایان برد تا دومین تیم عربی هم در آستانه بستن چمدان‌ها قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در دومین دیدار از مرحله دوم گروهی جام شانزدهم از ساعت ۱۲:۳۰ تیم ملی استرالیا از گروه A در ورزشگاه سیدنی با قضاوت ریوجی ساتو از ژاپن به مصاف عمان رفت که نیمه نخست این دیدار با برتری ۳ بر صفر میزبان به پایان رسید.

ترکیب استرالیا:رایان، سینزبری، اسپیرانوویچ، فرانیچ، داویدسون، میلیگان، لونگو، لکی، مک کای، کروسه، کیهیل

ترکیب عمان:الحبسی: عامر، البوسیدی، اویسی، المسلمی، الفارسی، المبارک، جوهر، ابراهیم، الحسنی، المقبلی

استرالیا که در ورزشگاه‌های خانگی از میزبانی هواداران خودی بهره‌مند است با اعتماد به نفس بالایی در زمین مسابقه حاضر می‌شود و همین دلیل کافی را برای برتری روحی به شاگردان پوستکوگلو خواهد داد تا بر هر تیمی بتوانند برتری خود را دیکته کنند که در بازی با عمان در ۴۵ دقیقه نخست شاهد این بودیم.

مت مک کی در دقیقه ۲۷، رابی کروسه در دقیقه ۳۰ و میلیگان در دقیقه ۴۵ از روی نقطه پنالتی موفق شدند ۳ بار دروازه الحبسی را باز کنند تا پیروزی آسانی را برای کانگوروها در نیمه نخست رقم بزنند و عمانی‌ها را در آستانه حذف از گردونه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا قرار دهند.

اعتماد به نفس بازی جام ملت های آسیا رقابت زمین ژاپن عمان فوتبال تیم نخست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر