کد خبر: 243835 A

قطر صفر - بحرین یک؛

دیدار تشریفاتی تیم های ملی فوتبال قطر در چارچوب مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا در نیمه اول با برتری بحرین به پایان رسید.

دیدار تشریفاتی تیم های ملی فوتبال قطر در چارچوب مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا در نیمه اول با برتری بحرین به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در سومین دیدار مرحله گروهی گروه سوم رقابت‌های جام ملت‌های آسیا تیم‌های قطر و بحرین از ساعت ۱۲:۳۰ به قضاوت عبدالله الهلالی داور عمانی در ورزشگاه سیدنی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان نیمه اول با یک گل به سود بحرین به پایان رسید.

ترکیب قطر:قاسم برهان، ابراهیم ماجد، المهدی علی، بوعالم خوخی، کریم بوذیف، عبدالعزیز حاتم، خلید مفتح، علی اسدعلا، حسن خالد، محمد مونتاری، کانگامبو

ترکیب بحرین:حامد الدساری، فائوزی عیش، راشید الهوتی، عبدالله عمر، عبدالله الهزا، سید ضیا، حسین علی بابا، عبدالوهاب الملود، عبدلوهاب علی، سید احمد، جیسی اوکونوانه

۲ تیم که با ۲ شکست در ۲ دیدار قبلی و بدون امتیاز شانسی برای صعود از این مرحله نداشتند در دیداری تشریفاتی به مصاف هم رفتند تا حداقل با پیروزی در آخرین دیدار مرحله گروهی، جام شانزدهم را بدون برد پشت سر نگذارند.

ساید شوبار در دقیقه ۳۴ تک گل برتری بحرینی‌ها را وارد دروازه قطر کرد.

بحرین تیم های ملی فوتبال جام ملت های آسیا جنگ رقابت قطر مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا دیدار نیمه تشریفاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر