کد خبر: 118632 A

وزنه‌برداری معلولین قهرمانی آسیا؛

در بخش مسابقات آزاد این دسته نیز وزنه‌بردار چین با رکورد ۲۳۱ کیلوگرم قهرمان شد و نماینده مصر با ثبت ۲۳۰ کیلوگرم و اردن با ۲۲۰ کیلوگرم به ترتیب دوم و سوم شدند.

در چارچوب برگزاری چهارمین روز مسابقات سید حامد صلحی‌پور، نماینده ایران در دسته ۸۰ کیلوگرم به مصاف حریفان رفت.

به گزارش ایلنا، سید حامد صلحی‌پور با مهار وزنه ۲۱۲ کیلوگرم به نشان برنز مسابقات بخش آسیا دست یافت و ورزشکاری از چین با ثبت رکورد ۲۳۱ کیلوگرم و نماینده اردن با مهار وزنه ۲۲۰ کیلوگرم به ترتیب مقام اول و دوم این دسته را بدست آوردند.

در بخش مسابقات آزاد این دسته نیز وزنه‌بردار چین با رکورد ۲۳۱ کیلوگرم قهرمان شد و نماینده مصر با ثبت ۲۳۰ کیلوگرم و اردن با ۲۲۰ کیلوگرم به ترتیب دوم و سوم شدند. سید حامد صلحی پور در بخش مسابقات آزاد به عنوان چهارم بسنده کرد. در ادامه رقابت های امروز، آقایان علی صادق زاده و سامان رضی به مصاف حریفان خواهند رفت.

ملی‌پوشان جانباز و معلول کشورمان تاکنون موفق به کسب ۸ نشان رنگارنگ، ۳ طلا، ۳ نقره و ۲ برنز شده‌اند. مسابقات آزاد وزنه‌برداری قهرمانی آسیا، در دو بخش آسیا و آزاد برگزار شده و توزیع مدال به صورت جداگانه برای هر دو بخش انجام می‌شود.

این رقابت‌ها تا ۱۶ آبان‌ماه با حضور نمایندگانی از اندونزى، چین تایپه، ایتالیا، گابن، قزاقستان، هلند، نیجریه، عمان، گینه، اوکراین، انگلستان، ونزوئلا، مغولستان، مراکش، مصر، نپال، ایران، مالزى، هندوستان، امارات، عراق، لیبى، اردن، مکزیک، چین، ویتنام، استرالیا، قرقیزستان، ژاپن در جریان است.

ایران چین رقابت قزاقستان مصر مکزیک وزنه برداری هلند نیجریه طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر