کد خبر: 120637 A

برای اولین بار در تاریخ؛

فردا شنبه تیم بانوان ایران ساعت ۱۱ به وقت پکن بار دیگر با ژاپن روبرو می شود و در صورت پیروزی بر این تیم به دیدار فینال می‌رود و برای کسب عنوان قهرمانی با چین روبرو می‌شود

تیم ملی گلبال بانوان ایران برای اولین بار در تاریخ سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی را بدست آورد.

به گزارش ایلنا، در ادامه مسابقات گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه و با توجه به نتایج حاصل شده تیم گلبال بانوان کشورمان و قبل از اتمام این رقابت‌ها و با کسب ۶ امتیاز برای اولین بار جواز حضور در رقابت‌های جهانی گلبال را که سال آینده در فنلاند برگزار می‌شود بدست آورد.

در پایان روز سوم این رقابت‌ها امروز جمعه تیم گلبال بانوان کشورمان مقابل چین ۳ بر صفر و برابر ژاپن ۲ بر صفر مغلوب شد ولی به دلیل قرار گرفتن قطعی در سکوی سوم این رقابت ها و بالاتر از استرالیا راهی مسابقات جهانی فنلاند شد.

تیم‌های ژاپن و چین به ترتیب به عنوان قهرمان و نایب قهرمان پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن پیش از این سهمیه رقابت‌های جهانی فنلاند را کسب کرده بودند.

فردا شنبه تیم بانوان ایران ساعت ۱۱ به وقت پکن بار دیگر با ژاپن روبرو می شود و در صورت پیروزی بر این تیم به دیدار فینال می‌رود و برای کسب عنوان قهرمانی با چین روبرو می‌شود و در صورت عدم برتری برابر ژاپن در همان جایگاه سوم قرار می‌گیرد.

اقیانوسیه ایران پکن چین رقابت ژاپن کسب عنوان قهرمانی لندن بانوان استرالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر