کد خبر: 121597 A

سرپرست انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین:

رقابت‌های مرحله سوم در گروه آقایان روزهای ۲۸ و ۲۹ آبان ماه و در گروه بانوان ۳۰ آبان تا یکم آذر ماه در جریان است.

رقابت‌های این مرحله با حضور نمایندگانی از ده استان کشور در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، سرپرست انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین در این خصوص گفت: در سومین مرحله این مسابقات بیش از ۵۰ تیرانداز خانم و آقا از استان‌های ایلام، آذربایجان شرقی، تهران، فارس، گیلان، مازندران، مرکزی، کرمان، هرمزگان و لرستان شرکت کرده‌اند که به نسبت دو دور گذشته شاهد استقبال بیشتری از سوی شرکت کنندگان هستیم.

رقیه‌اله کرمی افزود: مسابقات همانند دو دور گذشته در دو کلاس SH۱ و SH۲، هفت ماده P۱، P۲، R۱، R۲، R۳، R۴، R۵ و در دو رشته تفنگ بادی و تپانچه بادی برگزار می شود و هدف از آن کشف استعدادهای جدید و نیز ایجاد فرصت برای تیراندازانی است که رکوردهای قابل قبولی را به ثبت رسانده اند و در صدد محک زدن توانایی های خود هستند.

اله‌کرمی خاطرنشان کرد: از مرحله دوم، عملکرد شرکت کنندگان توسط کمیته فنی مورد نظر قرار گرفته و برترین ها برای دعوت به اردوهای آتی تیم های ملی مد نظر خواهند بود.

رقابت‌های آزاد تیراندازی جانبازان و معلولین در ۵ مرحله در نظر گرفته شده که مراحل اول و دوم آن در ماه‌های تیر و شهریور برگزار شد و شرکت‌کنندگانی که موفق به ثبت بالاترین رکوردها شده باشند، در فینال این مسابقات که در مرحله پنجم برگزار می شود، حضور می یابند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از همکاری سازمان بهزیستی کل کشور در که در امر اسکان شرکت کنندگان با ما همکاری داشتند، قدردانی می کنم.

رقابت‌های مرحله سوم در گروه آقایان روزهای ۲۸ و ۲۹ آبان ماه و در گروه بانوان ۳۰ آبان تا یکم آذر ماه در جریان است.

آذربایجان شرقی استان کشور بهزیستی تیراندازی تیم های ملی جانبازان رقابت مد ایلام هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر