کد خبر: 128570 A

والیبال نشسته باشگاه‌های آسیا؛

مسابقات قهرمانی والیبال نشسته باشگاه‌های آسیا از امروز آغاز شده و تا ۲۴ آذر ماه در محل ورزشگاه پارالمپیک شهر پکن در جریان خواهد بود.

تیم والیبال نشسته ثامن‌الحجج‌سبزوار، نماینده ایران در مسابقات قهرمانی والیبال نشسته باشگاه‌های آسیا در اولین روز مسابقات موفق شد برابر تیم یونان چین، به برتری ۳ بر صفر دست یابد.

به گزارش ایلنا، والیبالیست های کشورمان در سه گیم متوالی با نتیجه ۲۵ بر ۱۲،۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۶ حریف خود را مغلوب کردند هادی رضایی، سرمربی تیم ثامن‌الحجج سبزوار درخصوص این رقابت‌ها گفت: در این مسابقات دو تیم شانگهای و یونان به نمایندگی از چین، تیم آکتای از قزاقستان با ترکیب تیم ملی و تیم ملی عراق با همراهی ایران حضور دارند.

وی افزود: تیم ثامن الحجج صبح امروز وارد پکن شد و بلافاصله کلاس بندی ورزشکاران انجام شد که مورد تایید نیز قرار گرفت، پس از آن اولین دیدار ایران مقابل نماینده چین برگزار شد و با این پیروزی نمایندگان کشورمان صبح فردا ساعت ۹ به وقت محلی به مصاف تیم آکتای قزاقستان می‌روند و ساعت ۱۶ نیز با تیم عراق روبرو خواهند شد.

سرمربی تیم ثامن الحجج سبزوار اعلام کرد: روز شنبه و در سومین روز رقابت ها نیز مقابل تیم شانگهای چین قرار می گیریم و در بعدازظهر شنبه تیم اول گروه با تیم چهارم به صورت ضربدری روبرو شده و تیم های دوم و سوم نیز به همین ترتیب با هم مسابقه خواهند داد و پس از برگزاری این مرحله، روز یکشنبه، رقابت نهایی این مسابقات برگزار خواهد شد.

مسابقات قهرمانی والیبال نشسته باشگاه‌های آسیا از امروز آغاز شده و تا ۲۴ آذر ماه در محل ورزشگاه پارالمپیک شهر پکن در جریان خواهد بود.

برای حضور در مسابقات قهرمانی باشگاههای آسیا،

تیم والیبال نشسته ثامن الحجج سبزوار امشب عازم چین می شود

تیم ثامن الحجج سبزوار، به عنوان نماینده ایران در رقابت های قهرمانی باشگاههای آسیا شرکت می کند.

این رقابت ها از فردا در شهر پکن آغاز شده و تا ۲۸ آذر ماه در جریان است.

در این مسابقات نمایندگان کشورهای قزاقستان، عراق، مغولستان، چین و سریلانکا با همراهی تیم باشگاهی ثامن الحجج سبزوار حضور دارند.

رقابت های نمایندگان کشورمان از بعدازظهر فردا آغاز می شود و برنامه آن به زودی اعلام خواهد شد.

ایران پکن تیم ملی چین رقابت عراق قزاقستان والیبال یونان ثامن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر