کد خبر: 146467 A

باید به جوان‌گرایی توجه ویژه داشته باشیم؛

تیم والیبال نشسته بانوان ثامن الحجج سبزوار، به عنوان قهرمان یازدهمین دوره لیگ باشگاهی بانوان در دسته برتر شناخته شد.

تیم والیبال نشسته بانوان ثامن الحجج سبزوار، به عنوان قهرمان یازدهمین دوره لیگ باشگاهی بانوان در دسته برتر شناخته شد.

به گزارش ایلنا، مربی تیم والیبال نشسته بانوان ثامن الحجج سبزوار گفت: در حال حاضر با ۱۳ بازیکن تمرینات را پیگیری می‌کنیم که دو نفر از آنها ساکن چهارمحال و بختیاری و زنجان و سایر ورزشکاران بومی هستند.

ملیحه دهنوی افزود: ترکیب سنی ورزشکاران، ترکیب متنوعی است و از رده سنی نوجوان، جوان و میان سال تشکیل شده، ضمن اینکه ۴ نفر از ورزشکاران از رده سنی نوجوانان هستند و بسیار خوب ظاهر شده‌اند و ۳ نفر از ورزشکاران نیز ملی پوش اند.

مربی تیم ثامن خاطرنشان کرد: تمرینات تیم ما به صورت منظم و ۳ جلسه در هفته برگزار می‌شود و در این خصوص از حمایت‌های هیات خراسان رضوی و نیز باشگاه ثامن بهره‌مند هستیم و خود ورزشکاران نیز با انگیزه و حضور منظمی که در تمرینات دارند، شرایط خوبی را برای تیم به وجود آورده‌اند.

وی پیرامون رقابت های لیگ امسال گفت: در مقایسه با دوره‌های گذشته، لیگ امسال از نظر کیفی بسیار خوب بود و تیم ها واقعا با آمادگی کامل آمده بودند و رقابت‌ها بسیار فشرده و نزدیک بهم بود و این مساله بر جذابیت مسابقات افزوده بود.

دهنوی در پایان گفت: برای اینکه بتوانیم جایگاه خود را در دور آتی لیگ حفظ کنیم باید ضمن تغییرات در تکنیک‌ها، به جوان‌گرایی نیز توجه ویژه داشته باشیم.

چهارمحال و بختیاری خراسان رضوی رقابت رقابت های لیگ ملی پوش والیبال لیگ بانوان جوان نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر