کد خبر: 170353 A

والیبال‌نشسته قهرمانی جهان - لهستان؛

رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی جهان از ۲۵ خرداد تا یکم تیر به میزبانی کشور لهستان و در شهر البلاگ برگزار خواهد شد.

گروه بندی مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان در لهستان اعلام شد.

به گزارش ایلنا، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته با اعلام این خبر گفت: در رقابت‌های قهرمانی جهان لهستان، ۱۶ تیم در بخش مردان و ۱۲ تیم در بخش زنان حضور دارند که در بخش مردان، تیم‌های حاضر در ۴ گروه، ۴ تیمی تقسیم شده‌اند.

هادی رضایی افزود: در گروه A تیم‌های لهستان، الجزایر، اوکراین و چین حضور دارند که تیم لهستان، میزبان مسابقات، به عنوان سرگروه معرفی شده است. در گروه B تیم ایران، عراق، مصر و آمریکا حضور دارند که تیم ایران نیز بر اساس رنکینگ سال ۲۰۱۴ به عنوان سرگروه شناخته شده است.

سرمربی تیم ملی در ادامه اعلام کرد: در گروه C تیم‌های بوسنی، قزاقستان، برزیل و کروواسی حضور دارند که در این گروه تیم بوسنی سرگروه است و در گروه D نیز تیم‌های روسیه، مراکش، آلمان و هلند قرار دارند و سرگروه این گروه نیز تیم روسیه است.

رضایی خاطرنشان کرد: اولین بازی ایران در مرحله مقدماتی، روز ۲۵ خرداد مقابل تیم عراق انجام می‌شود و پس از آن روزهای ۲۶ و ۲۷ به ترتیب با تیم‌های مصر و آمریکا روبرو خواهد شد. پس از برگزاری رقابت‌های مرحله مقدماتی، از هر گروه دو تیم به مرحله حذفی راه پیدا می‌کنند.

ملی‌پوشان تیم والیبال نشسته ایران در حال حاضر در اردوی آمادگی متصل به اعزام به سر می‌برند و ۲۱ خرداد تهران را برای شرکت در مسابقات جهانی ترک خواهند کرد.

رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی جهان از ۲۵ خرداد تا یکم تیر به میزبانی کشور لهستان و در شهر البلاگ برگزار خواهد شد.

ایران برزیل جهان چین عراق قزاقستان لهستان مردان مصر والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر