کد خبر: 177591 A

آقاکوچکی خبرداد:

تمرینات متصل به اعزام رقابت‌های جهانی کره‌جنوبی از ۲۹ خرداد تا ۴ تیر در تهران در جریان است و ملی پوشان کشورمان ۵ تیر تهران را به مقصد کره جنوبی ترک خواهند کرد.

آخرین مرحله از اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر، برای حضور در رقابت های جهانی اینچئون کره جنوبی از ۲۹ خرداد ماه آغاز می شود.

به گزارش ایلنا، عباس آقاکوچکی با اعلام این خبر گفت: در اردوی متصل به اعزام، ۱۲ ملی پوش دعوت شده اند که ترکیب اصلی تیم را نیز تشکیل می دهند. در این اردو که مرحله آخر تمرینات نیز هست، تمرکز خاصی بر روی تکنیکها و تاکتیک ها داریم و در کنار آن تمرینات بدن سازی نیز انجام می شود.

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد: پس از اعزام به کره جنوبی، پیش از مسابقات اصلی، تورنمنتی تدارکاتی با حضور تیم های اسپانیا، کره جنوبی، ترکیه، ایران و سوئد برگزار می شود که شرکت در آن برای ما بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: اهمیت مسابقات از این جهت است که در گام اول می توانیم تاکتیک های انتخاب شده را محک بزنیم و در صورت نیاز تغییراتی در آن برای مسابقات اصلی ایجاد کنیم و با توجه به تغییرات قوانین، این مسابقات فرصت خوبی برای مرور مقررات جدید است.

در آخرین مرحله تمرینات، هدایت ملی پوشان بر عهده عباس آقا کوچکی، سرمربی تیم ملی و کمال عشق مربی تیم ملی است.

سیدکاظم حسینی، سرپرستی اردو را بر عهده دارد و حجت الاسلام شاه محمدی به عنوان نماینده فرهنگی در کنار تیم خواهد بود.

اسامی ملی پوشان مدعو به شرح زیر اعلام شده است: وحید غلام آزاد، مرتضی ابراهیمی، ابراهیم احمدی، مرتضی غریبلو، علیرضا احمدی(زنجان)، ایمان بیک زاده(لرستان)، مرتضی عابدی(مرکزی)، حسن عبدی، غلامرضا نامی(خراسان رضوی)، اسماعیل حسین پور(آذربایجان شرقی)، محمد صحی(تهران)، سامان بلاغی(فارس)

تمرینات متصل به اعزام رقابت‌های جهانی کره‌جنوبی از ۲۹ خرداد تا ۴ تیر در تهران در جریان است و ملی پوشان کشورمان ۵ تیر تهران را به مقصد کره جنوبی ترک خواهند کرد.

آذربایجان شرقی اسپانیا ایران بسکتبال خراسان رضوی رقابت سرمربی تیم ملی سوئد کره جنوبی ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر