کد خبر: 435275 A

رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی کشور ــ مشهد

ایلنا: تیم مازندران به عنوان صدرنشین بیست و نهمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور والیبال نشسته معرفی شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در دیدار فینال تیم مازندران با نتیجه سه بر یک از سد تیم تهران گذشت و به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم تهران نیز نایب قهرمان شد.

در دیدار رده بندی تیم‌های گلستان و قزوین با هم روبرو شدند که تیم گلستان با نتیجه دو بر سه توانست در جایگاه سوم این رقابت ها بایستد و عنوان چهارم نیز به قزوین رسید.

در دیدار فینال این مسابقات چهار ملی پوش در ترکیب دو تیم حضور داشتند و این مساله بر جذابیت رقابت نهایی افزوده بود. در تیم مازندران مرتضی مهرزاد، رمضان صالحی مجید لشگری و در تیم تهران نیز داود علیپوریان حضور داشتند و در مجموع این مسابقات و در ترکیب تیم‌های مختلف، 10 بازیکن ملی پوش تیم والیبال نشسته برای تیم‌های استانی خود بازی کردند.

این مسابقات از 13 آذر ماه با حضور 30 تیم در سالن شهید بهشتی مشهد مقدس آغاز به کار کرد و تیم‌ها در 8 گروه سه و چهار تیمی تقسیم شدند.

مسابقات با صعود 16 تیم ادامه یافت و از آن پس دیدارها به صورت حذفی برگزار شد و در نهایت بر اساس نتایج بدست، در رقابت‌های آتی قهرمانی کشور، 8 تیم اول در رقابت‌های دسته یک ، 8 تیم دوم به مسابقات دسته دوم و سایر تیم‌ها نیز به دسته سه راه یافتند.

فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین والیبال نشسته مسابقات قهرمانی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر