کد خبر: 117614 A

سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد؛

در شهریور ماه امسال ۶۱ هزار و ۵۵۳ نفر به دنبال وقوع نزاع به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد مراجعین نزاع ۵۹ هزار و ۷۲۶ نفر بود، ۳.۱ درصد بیشتر شده است.

ایلنا: سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد: ۳۵۲ هزار و ۷۶ نفر در شش ماهه نخست امسال به دلیل آسیب‌های ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند که حدود دو سوم این آمار مختص مردان است و بیشترین مراجعه ناشی از نزاع مربوط به تهران است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی، تعداد مراجعین نزاع به مراکز پزشکی قانونی در نیمه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، سه دهم درصد کاهش یافته چرا که تعداد مراجعین نزاع در شش ماهه اول سال گذشته ۳۵۳ هزار و ۲۴۹ نفر بوده است.

بر اساس این گزارش، در نیمه اول سال جاری استان‌های تهران با ۵۸ هزار و ۵۹۱، خراسان رضوی با ۳۲ هزار و ۸۰۶ و اصفهان با ۲۶ هزار و هشت نفر بیشترین و استان‌های خراسان جنوبی با یکهزار و ۸۶۳، ایلام با دو هزار و ۳۳۰ و بوشهر با دو هزار و ۶۷۹ نفر کمترین مراجعین نزاع را داشته‌اند.

در شهریور ماه امسال ۶۱ هزار و ۵۵۳ نفر به دنبال وقوع نزاع به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که تعداد مراجعین نزاع ۵۹ هزار و ۷۲۶ نفر بود، ۳.۱ درصد بیشتر شده است. از کل مراجعین نزاع در شهریور امسال ۴۳ هزار و ۱۱۳ نفر مرد و ۱۸ هزار و ۴۴۰ نفر زن بودند.

اصفهان خراسان جنوبی خراسان رضوی روابط عمومی سازمان مردان ایلام قانونی پزشکی نزاع مراجعین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر