کد خبر: 118881 A

رئیس قوه قضاییه در پیامی شهادت مظلومانه دادستان زابل را تسلیت گفت و از دستگاه‌های امنیتی و انتظامی کشور خواست تا در اسرع وقت عوامل این جنایت را شناسایی کنند.

ایلنا: آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در پیامی شهادت مظلومانه دادستان زابل را تسلیت گفت و از دستگاه‌های امنیتی و انتظامی کشور خواست تا در اسرع وقت عوامل این جنایت را شناسایی کنند.

به گزارش ایلنا، متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«انا لله و انا الیه راجعون»

خبر شهادت مظلومانه شهید موسی نوری، دادستان شجاع و متعهد شهرستان زابل و همراه ایشان توسط اشرار مسلح موجب تأثر گردید.

این شهیدان والا مقام از خیل عظیم شهیدانی هستند که در راه اقامه قسط و عدل سر از پا نمی‌شناختند و حرکت مذبوحانه اشرار نشان از عمق کینه و عداوت دشمنان در مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد.

اینجانب شهادت مظلومانه این عزیزان را به حضرت بقیه‌الله الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، خانواده معظم این شهیدان و قضات و کارکنان دستگاه‌قضایی به ویژه استان سیستان و بلوچستان تسلیت عرض نموده، علو درجات آنان را از درگاه احدیت مسئلت دارم. ضمناً از دستگاههای امنیتی و انتظامی کشور اکیداً می‌خواهم در اسرع وقت نسبت به شناسایی عوامل این شرارت و جنایت اقدام تا مسببین این حادثه دلخراش به سزای اعمال خویش برسند.

صادق آملی لاریجانی

رئیس قوه قضاییه

آیت الله آملی لاریجانی استان سیستان و بلوچستان خانواده دستگاه قضایی قوه قضاییه مد مقام معظم رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی دادستان لاریجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر