کد خبر: 122246 A

این متهم که اهل و ساکن یکی از استان‌های همجوار می‌باشد، در تحقیقات انجام شده در اداره مبارزه با جرایم سایبری پلیس فتای کردستان، به برداشت ۱۹۰ میلیون ریال وجه از حساب بانکی ۳۵ نفر از هموطنان در سراسر کشور، اعتراف کرد.

ایلنا: مردی جوان که اقدام به برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب بانکی ۳۵ تن از هموطنان کرده بود، توسط پلیس فتای کردستان دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «فرامرز شاکری» رییس پلیس فتای انتظامی استان کردستان، از دستگیری مردی جوان به اتهام برداشت غیر مجاز اینترنتی از حساب بانکی ۳۵ تن از هموطنان خبر داد.

شاکری افزود: این متهم که اهل و ساکن یکی از استان‌های همجوار می‌باشد، در تحقیقات انجام شده در اداره مبارزه با جرایم سایبری پلیس فتای کردستان، به برداشت ۱۹۰ میلیون ریال وجه از حساب بانکی ۳۵ نفر از هموطنان در سراسر کشور، اعتراف کرد.

شاکری ادامه داد: متهم در تحقیقات انجام شده فاش کرد برداشت‌های اینترنتی را به صورت خرید کارت شارژ تلفن همراه و خرید لب تاپ و گوشی تلفن همراه انجام داده است.

رییس پلیس فتای انتظامی استان کردستان خاطر نشان کرد: متهم با دستور مقام قضایی جهت تحقیقات تکمیلی در اختیار این پلیس قرار دارد.

استان کردستان تلفن همراه شهروند اینترنتی حساب پلیس جوان دستگیری بانکی فتای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر