کد خبر: 128544 A

در ساعات اولیه امروز(پنجشنبه ۲۱ آذرماه ۱۳۹۲) با تصادف ۴ دستگاه خودروی مینی بوس، زانتیا، پژو و پراید و آتش سوزی خودرو‌ها، ۱۵ نفر با سوختگی بالا کشته شدند.

ایلنا: پزشکی قانونی استان اصفهان مرگ ۱۵ نفر در تصادف ورودی شهر نایین را تایید کرد.

به گزارش ایلنا، " علی سلیمان‌پور "، مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان با تأیید مرگ ۱۵ نفر در تصادف چند دستگاه خودرو در وروردی شهرستان نایین اظهار داشت: در ساعات اولیه امروز(پنجشنبه ۲۱ آذرماه ۱۳۹۲) با تصادف ۴ دستگاه خودروی مینی بوس، زانتیا، پژو و پراید و آتش سوزی خودرو‌ها، ۱۵ نفر با سوختگی بالا کشته شدند.

سلیمان‌پور با اشاره به اینکه خودروی پژو حامل ۱۳ مسافر افغانی بوده است گفت: راننده و ۱۱ سرنشین این خودرو به علت سوختگی فوت شده‌اند و به جز ۱۱ مسافر، هویت راننده نیز تاکنون مشخص نشده است.

وی افزود: در این تصادف و سوختگی، راننده و کمک راننده مینی بوس نیز جان خود را از دست داده‌اند و تاکنون شناسایی نشده‌اند، راننده خودروی پراید هم در این تصادف جان باخته و به علت سوختگی‌های کمتر، تنها متوفای شناسایی شده این حادثه است.

به گفته سلیمان‌پور، راننده خودروی زانتیا با سوختگی شدید به همراه ۲ تبعه افغانی خودروی پژو و ۱۲ مسافر مینی بوس به بیمارستان‌های نایین و اصفهان منتقل شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان در مورد شناسایی اجساد سوخته این حادثه گفت: برای شناسایی اجساد نسبت به برداشت نمونه خون و DNA از اجساد قربانیان و انتقال آن‌ها به پزشکی قانونی استان اصفهان اقدام شده است.

تصادف ورودی شهر نایین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر