کد خبر: 133824 A

ماموران در بازدید از خودروهای توقیفی ۷۷۶ کیلو و۸۰۰ گرم تریاک و ۱۱۹کیلو و۵۰۰گرم هروئین کشف و ضبط کردند.

ایلنا: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف ۸۹۰ کیلو گرم مواد مخدر در درگیری بامداد امروز با قاچاقچیان در شهرستان خاش خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار " حمید فهیمی راد " در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی استان سیستان و بلوچستان در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و در پی کسب خبری مبنی براینکه قاچاقچیان مسلح با تعدادی خودرو‌های سبک و تیزرو قصد انتقال مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از محور‌های فرعی شهرستان خاش به مناطق دیگر دارند موضوع به طور جدی در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از اقدامات گسترده اطلاعاتی و تخصصی بامداد امروز، سه دستگاه خودرو قاچاقچیان را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت دستور ایست صادر که رانندگان به دستور پلیس توجهی نکرده و اقدام به فرار و تیراندازی به سوی ماموران کردند که پس از مورد هدف قرار گرفتن لاستیک خودرو‌ها و طی مسافت چند کیلومتری خودرو‌ها متوقف و سرنشینان با به جا گذاشتن سه دستگاه خودرو پژو ۴۰۵، با استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: ماموران در بازدید از خودروهای توقیفی ۷۷۶ کیلو و۸۰۰ گرم تریاک و ۱۱۹کیلو و۵۰۰گرم هروئین کشف و ضبط کردند.

استان سیستان و بلوچستان پژو تیراندازی خودرو سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی کشف و ضبط مرگ مواد مخدر کیلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر