کد خبر: 136512 A

فرمانده انتظامی پردیس خبر داد؛

پس از طرح شکایت، مأموران با تحقیقات از فرد ربوده شده که وی را در بیابان‌‌ رها کرده بودند، بلافاصله اقدام به شناسایی محل رفت‌و آمد به منزلش کردند و پس از مدتی کوتاه، مخفی‏گاه این متهم را پیدا کردند.

ایلنا: فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از دستگیری پنج نفر تبعه افغان متهم به آدم‌ربایی در شهرستان پردیس خبر داد.

به گزارش ایلنا از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس، مهیار رستگاری امروز در تشریح جزئیات این خبر گفت: پس از طرح شکایت یک نفر از اتباع افغانستان از پنج نفر همکاران وی که به دلیل اختلاف مالی، او را ربوده و مورد ضرب و شتم قرار داده بود، پرونده‌ای در پلیس آگاهی شهرستان تشکیل شد.

وی افزود: پس از طرح شکایت، مأموران با تحقیقات از فرد ربوده شده که وی را در بیابان‌‌ رها کرده بودند، بلافاصله اقدام به شناسایی محل رفت‌و آمد به منزلش کردند و پس از مدتی کوتاه، مخفی‏گاه این متهم را پیدا کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: مأموران پس از تحقیق از فرد دستگیر شده، سرنخ دیگر مته‌مان را در استان کرمان به دست آوردند و با نیابت قضایی به موقعیت مورد نظر اعزام شدند و با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به دستگیری چهار نفر آدم‌ربای متواری شدند.

گفتنی است؛ متهمان به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

آدم ربایی استان کرمان افغانستان پلیس آگاهی روابط عمومی شرق استان تهران ضرب و شتم فرمانده انتظامی شهرستان فرماندهی انتظامی پردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر