کد خبر: 147759 A

رمز کارت‌های بانکی شخصی و سری است و نباید به هیچ عنوان افراد دیگر از آن باخبر شوند و در هیچ شرایطی کارت و رمز کارت خود را در اختیار هیچ کس قرار ندهید.

ایلنا: پسر جوانی که به بهانه دریافت سبد کالا ۱۰ میلیون تومان از حساب پدرش سرقت کرده بود توسط پلیس فتا خراسان رضوی دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، " سید محسن عرفانی " در تشریح این خبر گفت: زنی با مراجعه به پلیس فتا درخواست رسیدگی به شکایت خود مبنی بر برداشت غیرمجاز از حسابش را داشت. در بررسی اظهارات شاکی مشخص شد هفته گذشته در حالی که در بیمارستان مراقب همسرش بوده، پسرش به بهانه دریافت سبد کالا کارت عابر بانک پدرش را گرفته و سپس به سفر رفته است که بعد از یک هفته متوجه شده مبلغ ۱۰ میلیون تومان از حسابش برداشت شده است.

وی ادامه داد: در بررسی‌های تخصصی انجام شده توسط کار‌شناسان پلیس فتا مشخص شد که پسر این خانواده پس از فعال سازی رمز دوم در یکی از دستگاه‌های خود‌پرداز اقدام به برداشت غیرمجاز کرده است.

رئیس پلیس فتا خراسان رضوی دراین باره به شهروندان هشدار داد: رمز کارت‌های بانکی شخصی و سری است و نباید به هیچ عنوان افراد دیگر از آن باخبر شوند و در هیچ شرایطی کارت و رمز کارت خود را در اختیار هیچ کس قرار ندهید.

بیمارستان خانواده خراسان رضوی رئیس پلیس سرقت عابر بانک فتا کارت کالا رمز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر