کد خبر: 151506 A

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ:

بیشترین میزان ترافیک در بعدازظهرهای تهران است لذا خانواده‌ها در طول روز از ساعت ۸ الی ۱۵ خریدهای خود را انجام داده تا علاوه بر کاهش بار ترافیکی عصرگاهی، با مشکل ترافیکی و ازدحام مواجه نشوند.

ایلنا: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه طرح زوج و فرد کماکان به قوت خود باقی است، گفت: طرح ترافیک و زوج و فرد تا روز پنجشنبه ۲۹ اسفند در تهران اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا، سردار " حسین رحیمی " ضمن اشاره به تدارک برنامه‌های ترافیکی برای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه آخر سال از ادامه اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد تا پایان ۲۹ اسفند ماه خبر داد و گفت: طرح آماده باش ۱۰۰ درصد نیروهای راهور برای ارائه خدمات از ۱۵ اسفند آغاز شده است.

وی اظهار کرد: برای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه آخر سال نیز تدابیر لازم جهت هماهنگی و کنترل ترافیک انجام و با توجه به تردد روزانه یک میلیون نفری جهت مراجعه به بهشت زهرا(س) در پنجشنبه و جمعه آخر سال، تدابیر لازم جهت برنامه‌های ترافیکی انجام شده است.

رحیمی ضمن تاکید بر این مطلب که طرح ترافیک و زوج و فرد کماکان تا ۲۹ اسفند ادامه خواهد یافت گفت: بیشترین میزان ترافیک در بعدازظهرهای تهران است لذا خانواده‌ها در طول روز از ساعت ۸ الی ۱۵ خریدهای خود را انجام داده تا علاوه بر کاهش بار ترافیکی عصرگاهی، با مشکل ترافیکی و ازدحام مواجه نشوند.

وی توصیه کرد: شهروندان در صورتی که از خودروی شخصی برای خرید استفاده می‌کنند به صورت انفرادی خرید نکنند تا شاهد ترافیک کمتری باشیم.

رحیمی گفت: بیش از ۸۰ نقطه حادثه خیز پایتخت شناسایی شده و تدابیر لازم جهت کاهش حوادثاین نقاط پیش بینی و انجام می‌شود و براین اساس علاوه بر ۱۶۰ دوربین در سطح شهر، ۸۰ دوربین لیزرگان نیز سرعت خودرو‌ها را کنترل خواهد کرد.

رئیس پلیس راهور تهران شماره تماس‌های راهور ۱۲۰ و ۱۱۰ را پل ارتباطی میان شهروندان و پلیس راهنمایی رانندگی عنوان کرد.

آماده باش بهشت زهرا پایتخت پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ترافیک خانواده خودرو دوربین رئیس پلیس راهور کنترل ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر