کد خبر: 156888 A

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد؛

طی سه ماهه اول سال جاری پس از دریافت مجوز ساخت، اقدامات مربوط به ساخت بیمارستان تخصصی سرطان از محل فروش اوراق وقف آغاز می‌شود.

ایلنا: رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از آغاز ساخت بیمارستان تخصصی سرطان در شهر ری از محل فروش اوراق وقف طی سه ماهه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام علی محمدی، با اشاره به اینکه برای کل طرح بیمارستان تخصصی سرطان ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه لازم است گفت: خیران تعهدات ساخت این بیمارستان را بر عهده گرفته‌اند

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به تکمیل تعهدات مالی برای ساخت این بیمارستان گفت: طی سه ماهه اول سال جاری پس از دریافت مجوز ساخت، اقدامات مربوط به ساخت بیمارستان تخصصی سرطان از محل فروش اوراق وقف آغاز می‌شود.

خرید اوراق وقف توسط مردم بیش از انتظار بوده است

حجت الاسلام محمدی میزان فروش اوراق وقف را تا کنون خوب ارزیابی و عنوان کرد: با وجود اینکه هنوز به سقف ۱۰۰ میلیارد نرسیده‌ایم اما آنچه به فروش رسیده، بیش از انتظار ما از مشارکت مردم بوده است.

فروش اوراق وقف همچنان ادامه دارد

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه مصالح ساختمانی و فیزیکی ساخت بیمارستان سرطان از سوی خیران مهیا شده است گفت: فروش اوراق برای تجهیز و ایجاد بخش‌هایی برای همراهان مریض ادامه دارد.

اوراق وقف نیاز به فرهنگسازی دارد

وی در پایان سخنان خود یادآور شد: اوراق وقف نیاز به فرهنگسازی داشت تا از پول‌های خرد مردم در قالب وقف مشارکتی پروژه‌های مثمرثمر ایجاد شود.

اوقاف و امور خیریه بیمارستان پول سرطان تخصصی خبر فروش اوراق وقف محل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر