کد خبر: 162204 A

از امروز تا جمعه اعمال می‌شود:

«تردد انواع تریلی و کامیون از محور کندوان کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می‌باشد و تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۲۴ روز جمعه از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.»

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از امروز چهارشنبه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ اردیبهشت خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جعفر محمدنژاد با اعلام این خبر افزود: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۴ امروز چهارشنبه ۳ اردیبهشت ماه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه در کلیه محورهای «کندوان، هراز و فیروزکوه» و بالعکس ممنوع می‌باشد.

رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: تردد انواع تریلی و کامیون از محور کندوان کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می‌باشد و تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تا ۲۴ روز جمعه از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ محمد‌نژاد همچنین به محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد تریلر در این محور کماکان ممنوع بوده و تردد کامیون‌ها به استثناء کامیون‌های حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۳ اردیبهشت ماه و از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ۴ و ۵ اردیبهشت ماه این هفته از این محور ممنوع می‌باشد.

رئیس پلیس راه مازندران خاطر نشان کرد: در محور فیروزکوه تردد انواع تریلی به استثناء تریلی‌های حامل مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ اردیبهشت ماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع می‌باشد.

پلیس راه فرماندهی انتظامی جاده رئیس پلیس راه محورهای مواصلاتی استان وسایل نقلیه مازندران ساعت جمعه تردد ممنوع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر