کد خبر: 182841 A

در محور حمیل اسلام آبادغرب:

رئیس مرکز حوادثو فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی استان کرمانشاه از کشته و زخمی شدن ۳۲ تن در اثر دو تصادف در کرمانشاه طی شب گذشته و امروز خبرداد.

رئیس مرکز حوادثو فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی استان کرمانشاه از وقوع تصادف بین یک دستگاه مینی بوس و یک دستگاه اتوبوس در محور حمیل - کرمانشاه خبرداد و اظهار داشت: این حادثه صبح امروز جمعه رخ داد و متاسفانه هشت کشته و ۱۷ زخمی داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اسلام آبادغرب، عبدالرحمن پرنا گفت: در این حادثه شش تن از افراد در دم فوت کرده و ۱۹ نفر به بیمارستان منتقل شدند که دو تن از آنان نیز فوت و تعداد فوتی ها به هشت نفر و مصدومین به ۱۷ نفر تغییر یافت.

مدیرکل مرکز حوادثو فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی استان کرمانشاه افزود: به علت وخامت حال پنج تن از مصدومین آنها به کرمانشاه اعزام شدند.

رئیس مرکز حوادثو فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم‌پزشکی استان کرمانشاه، هم‌چنین از برخورد یک دستگاه ده‌تن و یک دستگاه آردی در کمربندی شرقی کرمانشاه رو بروی روستای پشته‌کش خبرداد و اظهارداشت: این حادثه غروب روز پنج‌شنبه رخ داده و شش مصدوم و یک کشته به‌جای گذاشت.

وی افزود: فرد فوت شده در حادثه مذکور عراقی بوده و مصدومین حادثه نیز بلافاصله به بیمارستان طالقانی کرمانشاه منتقل شدند.

پرنا ادامه داد: شش مصدوم این حادثه نیز در زمان انتقال به بیمارستان حال وخیمی داشتند.

اتوبوس بیمارستان تصادف دانشگاه علوم پزشکی استان فوت فوریت های پزشکی کشته و زخمی کرمانشاه اسلام حادثه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر