کد خبر: 187993 A

با توجه به اینکه کامیون کشنده فاقد هرگونه مجوز حمل از شرکت پتروشیمی بود، توقیف و به اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی استان منتقل شد / کامیون های مذکور از یکی از شهرهای غربی کشور به مقصد قم بارگیری شده و هیچ گونه اسناد، مدارک و مجوز دامپزشکی به همراه نداشته اند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از کشف ۳۰ هزار لیتر مواد پتروشیمی فاقد مجوز، در بازرسی از یک دستگاه کامیون کشنده در این استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حمیدرضا اسدی اظهارداشت: ماموران پاسگاه سلفچگان با همکاری و همراهی ماموران پلیس راه سلفچگان در راستای اجرای طرح مرصاد به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه خودرو مذکور حامل ۳۰ هزارلیتر موادپتروشیمی در صنعت تولید پلاستیک بود، اظهارکرد: با توجه به اینکه کامیون کشنده فاقد هرگونه مجوز حمل از شرکت پتروشیمی بود، توقیف و به اداره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی استان منتقل شد.

اسدی در ادامه افزود: عوامل مرصاد با اجرای طرح ایست و بازرسی و با کنترل تردد خودروهای عبوری در محور " سلفچگان – قم " به دو دستگاه کامیون مظنون، که پس از بازرسی از خودروها ۱۸۶ رأس احشام فاقد مجوز کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم افزود: کامیون های مذکور از یکی از شهرهای غربی کشور به مقصد قم بارگیری شده و هیچ گونه اسناد، مدارک و مجوز دامپزشکی به همراه نداشته اند.

پتروشیمی پلاستیک پلیس آگاهی خودرو فرماندهی انتظامی استان قاچاق قم ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا دامپزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر