کد خبر: 212168 A

رئیس پلیس پییشگیری ناجا:

با توجه به اینکه مدت زمان کوتاهی از عمر این موسسات می‌گذرد اما خروجی بسیار خوبی داشته اند و اقتدار آنها در هر میدانی باعثایجاد آرامش و ارتقای احداثامنیت در سطح جامعه شده است.

رئیس پلیس پییشگیری ناجا گفت: عزیزان ما در موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی نسبت به گذشته نقش پررنگ‌تری را ایفا می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار تقی مهری امروز(پنج شنبه) در سومین گردهمایی بزرگ موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی با اشاره به روند تاسیس این موسسات اظهار داشت: موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی بر اساس قانون برنامه چهارم توسعه نظام جمهوری اسلامی تصویب شد و بر اساس آن آیین‌نامه‌های مرتبط با آن توسط ستاد کل نیروهای مسلح تدوین و به تصویب مقام معظم رهبری رسید که این موسسات فعالیت خود را آغاز کردند و امروز ما شاهد ایفای نقش بسیار برجسته و عالی کارکنان پرتلاش این موسسات در سطح کشور هستیم.

رئیس پلیس پییشگیری ناجا افزود: امروز بیش از ۴۵ هزار نفر در عرصه‌های مختلف جهت ارائه خدمت در سطح کشور در قالب این موسسات فعال هستند.

وی خاطرنشان کرد: عرصه فعالیت این موسسات در حوزه‌های مختلف بخشی از امنیت کشور و مراقبت از امکانات، تجهیزات، اموال و حتی مزارع و نصب تجهیزات کنترلی و بهره‌گیری از فناوری‌های روز برای بخش‌های عمومی، دولتی و خصوصی است، از زمانی که این موسسات وارد عرصه نظم و امنیت شدند، همکاری بسیار خوبی را در سطح جامعه شاهد هستیم و هدف بزرگی که در نیروی انتظامی دنبال می‌کنیم که همانا مشارکت مردمی در عرصه نظم و امنیت است به عینه مشاهده می‌شود.

مهری اظهار داشت: در هفته نیروی انتظامی ما شاهد هستیم که عزیزان ما در این موسسات نسبت به گذشته نقش پررنگ‌تری را ایفا می‌کنند و حتی این موسسات به صورت نیروهای مسلح و به صورت نظامی در برقراری نظم و امنیت فعالیت می‌کنند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا همچنین ابراز امیدواری کرد که بتوانند برنامه‌ریزی‌های بهتری بر اساس برنامه پنج ساله پنجم داشته باشند و نقش موسسات حفاظتی و مراقبتی را بیش از پیش در عرصه نظم و امنیت و خدمات امنیتی و مراقبتی شاهد باشیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مدت زمان کوتاهی از عمر این موسسات می‌گذرد اما خروجی بسیار خوبی داشته‌اند و اقتدار آنها در هر میدانی باعثایجاد آرامش و ارتقای احداثامنیت در سطح جامعه شده است.

آیین نامه برنامه چهارم توسعه جامعه دولتی و خصوصی فناوری مقام معظم رهبری نظام جمهوری اسلامی نظم و امنیت نیروهای مسلح نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر