کد خبر: 217395 A

در پی کسب خبری مبنی بر اینکه دو نفر از افراد سابقه دار در زمینه دپو و توزیع کالا‌های دخانی قاچاق فعالیت می‌کنند، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس قرار گرفت.

۳۱۵ هزار و ۴۴۰ نخ سیگار خارجی قاچاق در پی دستگیری یکی از قاچاقچیان کالاهای دخانی در اصفهان و طی بازرسی از انبار متعلق به وی کشف شد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، رییس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه دو نفر از افراد سابقه دار در زمینه دپو و توزیع کالا‌های دخانی قاچاق فعالیت می‌کنند، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ «ستار خسروی» افزود: پس از انجام تحقیقات گسترده و کسب اطمینان از درستی موضوع، ماموران با هماهنگی مقام قضایی طی دو عملیات جداگانه هر دو قاچاقچی کالاهای دخانی را شناسایی و دستگیر کردند.

وی گفت: در بازرسی از محل‌های دپوی کالاهای دخانی قاچاق، تعداد ۳۱۵ هزار و ۴۴۰ نخ انواع سیگارهای خارجی قاچاق کشف و همگی آن‌ها به اداره دخانیات استان منتقل شدند.

رییس پلیس آگاهی استان اصفهان افزود: در این رابطه پرونده تشکیل و هر دو متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شدند.

استان اصفهان اصفهان پلیس آگاهی سیگار شناسایی و دستگیر قاچاق مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشف نخ دخانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر