کد خبر: 219369 A

رئیس پلیس بین‌الملل نیروی انتظامی مطرح کرد:

پلیس امارات بنا به درخواست پلیس بین الملل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، متهم یاد شده را مورد پیگرد قرار داد به طوری که وی در حین تردد در فرودگاه دبی شناسایی، دستگیر و به مراجع قضائی امارات ارجاع داده شد.

رئیس پلیس بین الملل نیروی انتظامی از استرداد تبعه ایرانی به اتهام کلاهبرداری از کشور امارات، خبر داد.

به گزارش ایلنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مسعود رضوانی با اشاره به دستگیری تبعه ایرانی به اتهام کلاهبرداری در امارات، اظهار داشت: پلیس بین الملل ناجا با استفاده از ظرفیت های بین المللی و پلیسی خود توانست " ا. خ. " را که متهم به کلاهبرداری است از کشور امارات متحده عربی به کشور مسترد کند.

وی افزود: پلیس بین الملل با توجه به اعلام مرجع قضائی(شعبه ۱۵ دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان)، متهم مذکور را به اتهام جعل، پولشویی و کلاهبرداری به مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال تحت پیگرد بین المللی قرار داد.

به گفته این مقام ارشد انتظامی پس از انجام بررسی های لازم و جستجو در بانک های اطلاعاتی، مشارالیه در کشور امارات ردیابی و مراتب به اینترپل این کشور اعلام شد، پلیس امارات بنا به درخواست پلیس بین الملل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، متهم یاد شده را مورد پیگرد قرار داد به طوری که وی در حین تردد در فرودگاه دبی شناسایی، دستگیر و به مراجع قضائی امارات ارجاع داده شد.

رضوانی تصریح کرد: این فرد پس از انجام هماهنگی های لازم با پلیس کشور امارات و سیر مراحل قانونی به کشور ایران بازگردانده شد؛ این فرد در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) دستگیر و پس از سیر مراحل اداری در فرودگاه و انجام تحقیقات فنی و تخصصی به پلیس اطلاعات فرودگاه تحویل تحویل شد.

استفاده از ظرفیت اصفهان امارات متحده عربی انقلاب ایران جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی دبی فرودگاه نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر