کد خبر: 219989 A

در یک عملیات غافلگیرانه مأموران انتظامی موفق شدند متهم را بازداشت کرده و به پلیس آگاهی منتقل کنند.

فردی که با پیش فروش آپارتمان در غالب طرح ساختمانی ۵ میلیارد ریال از ۱۲ شهروند چهارمحالی کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " ابراهیم رضایی " جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در تشریح این مطلب به خبرنگار ما گفت: در پی وصول چندین فقره پرونده مبنی بر کلاهبرداری با پیش فروش آپارتمان در غالب طرح ساختمانی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات برای دستگیری متهم آغاز شد.

وی به شناسایی محل اختفای متهم اشاره نمود و اضافه کرد: در یک عملیات غافلگیرانه مأموران انتظامی موفق شدند متهم را بازداشت کرده و به پلیس آگاهی منتقل کنند.

سرهنگ " رضایی " در خصوص اعترافات متهم خاطرنشان کرد: وی موفق شده بود با سوء استفاده از صداقت ۱۲ نفر از شهروندان با پیش فروش صوری چند واحد آپارتمان ۵ میلیارد ریال کلاهبرداری کند که با اطلاع شهروندان و اقدام به موقع پلیس پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و از آن طریق با صدور قرار روانه زندان شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در ادامه به مردم توصیه کرد، اگر قصد انجام معامله و یا نقل و انتقال ملک یا املاکی را دارید حتما از سازمان ها و ادرات مرتبط، از قانونی و یا معتبر بودن مدارک و اسناد آن با خبر شده و سپس نسبت به خرید و فروش و نقل و انتقال، اقدام نمایید.

استان چهارمحال و بختیاری پلیس آگاهی خرید و فروش زندان شناسایی و دستگیر شهروند فرمانده انتظامی کلاهبرداری فروش آپارتمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر