کد خبر: 222496 A

سردار ساجدی‌نیا با تاکید بر لزوم ایجاد کمپ برای معتادان؛

امیدواریم بتوانیم با ایجاد کمپ‌ها، معتادین را سریعا از سطح شهر تهران جمع‌آوری و به این کمپ‌ها معرفی کنیم، تا مردم عزیزمان شاهد این ناهنجاری‌ها در سطح معابر نباشند.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه آمادگی صددرصدی برای جمع آوری معتادین از سطح شهر داریم، گفت: متاسفانه فعالیت دستگاه‌های ذیربط در حوزه‌هایی مانند برقراری کمپ‌های ترک اعتیاد کم بوده است.

سردار حسین ساجدی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به طرح موسوم به امنیت محله محور گفت: طی چهار سال گذشته تاکنون این طرح را به اجرا در آوردیم و خوشبختانه به نتایج بسیار خوبی در ایجاد احساس امنیت برای مردم دست یافته‌ایم که بر اساس آن نیز مردم از نزدیک اقدامات پلیس را در محلات خود می‌بینند.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: در این طرح اولین اقدام ما در رابطه با برخورد با اراذل و اوباش بود که جزء اولین و مهم‌ترین دغدغه‌های مردم بود که اکنون خوشبختانه وضعیت مطلوبی را داریم و خود مردم هم اظهار رضایت کرده‌اند.

ساجدی‌نیا خاطر نشان کرد: پلیس به ویژه در رابطه با بحثمقابله با اراذل و اوباش سطح یک و دو بسیار موفق بوده و در سطح سوم هم شاهد هستیم؛ به عنوان مثال عربده‌کشی و یا مواردی از این دست سریعا توسط پلیس امنیت و کلانتری‌ها مورد برخورد قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: مردم اطمینان داشته باشند که ما از این طرح‌ها غافل نخواهیم بود و قطعا با هنجارشکنان برخورد خواهیم کرد.

رئیس پلیس تهران بزرگ در رابطه با مبارزه با موادمخدر نیز گفت: ما در رابطه با این موضوع آمادگی صد درصدی برای جمع آوری معتادین داریم، اما متاسفانه فعالیت دستگاه‌های ذیربط در حوزه‌هایی مانند برقراری کمپ‌های ترک اعتیاد کمتر بوده است.

وی افزود: امیدواریم فعالیت مضاعفی را در این زمینه در تهران داشته باشیم و بتوانیم با ایجاد کمپ‌ها، معتادین را سریعا از سطح شهر تهران جمع‌آوری و به این کمپ‌ها معرفی کنیم، تا مردم عزیزمان شاهد این ناهنجاری‌ها در سطح معابر نباشند.

ساجدی‌نیا گفت: طرح امنیت محله محور به جز حوزه مواد مخدر در حوزه‌های دیگری نظیر سرقت، راهنمایی و رانندگی و مزاحمت برای نوامیس نیز اجرا می‌شود.

اراذل و اوباش ترک اعتیاد راهنمایی و رانندگی سرقت شهر تهران مواد مخدر ناهنجاری مردم شاهد کمپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر