کد خبر: 229848 A

هم پوشانی درون سازمانی و بین رده‌ای باید تقویت و نهادینه شود / در پاسخگویی و رسیدگی به کار مردم باید امیددهنده و گره‌گشا باشیم.

فرمانده انتظامی استان سمنان، خدمت به مردم را مایه مباهات پلیس دانست و تاکیدکرد: رعایت حقوق شهروندی تکلیفی شرعی و قانونی است.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار " محمد رضا میرزایی " در نشستی با حضور مسئولان انتظامی استان در سالن فجر ستاد فرماندهی بر رعایت اصل نظم و انضباط در تمام یگان های انتظامی تاکیدکرد.

میرزایی، نظارت بر عملکرد کارکنان را مایه ی ارتقاء سطح خدمات‌دهی پلیس به مردم دانست و خاطرنشان کرد: هم پوشانی درون سازمانی و بین رده‌ای باید تقویت و نهادینه شود.

وی، بهره مندی از توان دیگر رده ها و بخش ها را در اجرای مناسب ماموریت ها یادآورشد و خاطرنشان کرد: انسجام درونی، نگاه جمعی و استفاده بهینه از امکانات و توانمندی های موجود بدون شک تعالی فردی و سازمانی را به دنبال دارد.

این مسئول انتظامی بر احساس تعلق به یکدیگر در انجام ماموریت ها تاکید و تصریح کرد: باید همه به ترویج این فرهنگ کمک کنند و در اجرای وظایف یار و دستگیر همدیگر باشند.

میرزائی تلاش مضاعف تمام کارکنان را برای افزایش آرامش و آسایش مردم خواستار شد و گفت: خدمت به مردمی که در تمام صحنه ها همراه با انقلاب هستند، مایه مباهات پلیس است.

وی فرصت خدمتگزاری را کوتاه خواند و با تاکید بر این که نباید فرصت سوز باشیم، اظهارداشت: از این فرصت باید به بهترین شکل استفاده کرد و علاوه بر ترویج راه صحیح و درست در کارها، راهبر موثری نیز برای دیگران باشیم.

میرزائی با بیان این که در پاسخگویی و رسیدگی به کار مردم باید امیددهنده و گره‌گشاباشیم، خاطرنشان کرد: مردم، نیروی انتظامی را مرجعی دادخواه می دانند پس باید مراقب بود این امید و آرزو را با یک برخورد و گفتار ناصحیح و نابجا و نسنجیده از بین نبریم.

فرمانده انتظامی استان سمنان همچنین با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی گفت: حفظ این حقوق، تکلیفی شرعی و قانونی است و همه باید نسبت به رعایت آن اهتمام ویژه داشته باشند.

استان سمنان انقلاب حقوق نیروی انتظامی شهروندی مردم رعایت قانونی شرعی تکلیفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر